گلف
کامرون اسمیت PGA استرالیا را بمباران کرد و محل المپیک را زیر سوال برد |  تور PGA

کامرون اسمیت PGA استرالیا را بمباران کرد و محل المپیک را زیر سوال برد | تور PGA

کامرون اسمیت در حالی که بدترین روز خود را به عنوان یک گلف باز حرفه ای توصیف می کرد، اشک ریخت. بازیکن مورد علاقه محلی یک اور 78 را به ثمر رساند تا در دفاع از مسابقات قهرمانی PGA استرالیا از دست برود.

در حالی که مین وو لی و آدام اسکات برای مبارزه قهرمانی خود آماده می شوند، قهرمان سه دوره مسابقات آخر هفته تعطیل خواهد بود تا درباره آنچه در بریزبن اشتباه رخ داده است فکر کند.

اسمیت در روز جمعه در رویال کوئینزلند 10 شوت جلوتر شروع کرد اما بیشتر از آن عقب افتاد.

یک بوگی در رده 10 و بوگی ها در دو سوراخ پایانی او را به 9 کمتر از همتراز برای مسابقات رساندند. این به اندازه کافی کمتر از امتیاز پیش بینی شده بود و 21 شوت پشت سر لی (12 تیر کمتر) در رده 148 بود.

شماره 2 سابق جهان گفت که نمی تواند روز بدتری را در زمین گلف به عنوان یک حرفه ای به یاد بیاورد.

اسمیت در حالی که اشک هایش را خفه می کرد گفت: “آره، حرفی نمی زند. لعنتی.”

“من قبلا تحت فشار اجرا کرده ام و قابل قبول نیست، در واقع کمی غم انگیز است. من می دانم که دارم چه کار می کنم، فقط بیرون رفتن و تعهد به کاری چیز دیگری است.”

اسمیت توپ‌ها را از دست داد، توپ‌ها را شکست داد، سنگرهایی پیدا کرد و دوباره آهن را کوتاه کرد. قهرمان اپن بریتانیا در سال 2022 در چیزی که گمان می رود بدترین دور او در مسابقات گلف باشد، پیشتاز شد.

نمایش خوب در بریزبن و مسابقات آزاد استرالیا در سیدنی در هفته آینده برای اسمیت بسیار مهم بود، زیرا شانس او ​​برای بهبود رتبه خود به عنوان عضو گلف LIV و انتخاب شدن برای بازی های المپیک پاریس در سال آینده محدود است.

اسمیت در فصل گلف LIV که یک ماه پیش به پایان رسید دوم شد و همچنین در تنها مسابقه خود از زمان مسابقات آزاد هنگ کنگ در این ماه دوم شد.

او قبل از اینکه 15 دقیقه آینده را صرف امضا و گرفتن عکس با طرفداران کند، گفت: “امیدوارم بتوانم آن را برای هفته آینده جمع آوری کنم و نمایشی بهتر از این ارائه دهم.”

مین وو لی یک روز خوب دیگر را در باشگاه گلف رویال کوئینزلند پشت سر گذاشت و به عنوان رهبر مسابقه را به پایان رساند. عکس: بردلی کاناریس/گتی ایماژ

در همین حال، لی (66) و اسکات (65) به ترتیب به رتبه های 12 و 11 زیر دست یافتند.

لی در مورد شریک بازی غیرمتعارف خود گفت: “این در گلف اتفاق می افتد و من مطمئن هستم که هفته آینده دوباره تکرار خواهد شد، این کاری است که بازیکنان خوب انجام می دهند.”

با خانواده و دوستان، در زادگاهش… چند نوشیدنی بنوشید و تا هفته آینده کمی استراحت کنید.»

اسکات تغییر مسیر بدشانس بود که بعد از اینکه رویکرد عقابی او و تلاش یک چهارم سوراخ شکست خورد، بیشتر پایین نرفت.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

با دو شوت جان لیراس پشت سر و هنوز شش حفره باقی مانده، یک آس در حفره 17 به کرتیس لاک (67) کمک کرد تا به 8 عقب برود و با لوکاس هربرت (68) جایگاه چهارم را تقسیم کند.

لی در روز پنج شنبه چهار شوت پرنده خود را در جلوی نهم انجام داد تا در 11 کمتر از بوژی در 10 ام پیش بیفتد.

اسکات یک توپ باریک عقابی را روی سوراخ هفتم ایجاد کرد و سپس یک رویکرد آهنی برای پاشیدن عقاب از سوراخ نهم ایجاد کرد.

اما قهرمان مسترز در سال 2013 هر دو پرنده را انجام داد و دو پرنده بلند دیگر انجام داد تا اینکه یک پرنده در روز دهم او را به 10 کمتر و اول برابر کرد.

در روز 12 ادامه یافت، زمانی که اسکات 292 یارد 4 را راند و تماشا کرد که توپش در اطراف سبزه پرید، به پرچم برخورد کرد و دوباره بیرون آمد.

اسکات برای اولین بار در آنجا یک پرنده بازی کرد تا یک برتری مطلق را به دست آورد، اما لی با زدن کلاچ پاسخ داد تا دوباره پیش بیفتد.

پیش از این، هربرت پس از انجام سه شوت، کمپین خود را با شش پرنده احیا کرد تا هشت زیر را به پایان برساند.

یک بوگی دوتایی در سوراخ چهارمش، ویکتوریایی را به دو زیر رساند، اما او به خانه 5 تا زیر 9 در داخل یورش برد تا یک سه زیر 68 را کارت کند.

کامرون جان با یک کارت 65 آندر هفت آندر رفت، در حالی که رهبر شب، جوئل موسکاتل ناششون از اسپانیا، از 11 سوراخ، دو آندر آندر را به ثمر رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *