کانر گالاگر با حفظ پیروزی چلسی در آخرین نفس، کریستال پالاس را تسخیر کرد | لیگ برتر

این نتیجه باید برای روی هاجسون مانند ضربه ای به روده باشد. کریستال پالاس در 200مین بازی خود به عنوان سرمربی، متحمل سیزدهمین شکست متوالی مقابل چلسی شد که با گل اول جفرسون لرما برای باشگاه پس از دو ضربه کانر گالاگر پیش افتاد.

این ظالمانه ترین ضربه برای سرمربی ای بود که در این فصل بسیار متحمل شده است زیرا تیمش با مصدومیت و فرم ضعیف دست و پنجه نرم می کند و اکنون آنها را به دو برد در 14 بازی اخیر خود رسانده است. اما این یک بازگشت باورنکردنی برای تیم مائوریسیو پوچتینو بود که پس از نیمه اول که باعث شد چلسی به عمق جدیدی فرو رود، امتیازات را با سومین گل انزو فرناندز در وقت های تلف شده تکمیل کرد. با این حال، این گالاگر بود که 8 گل به صورت قرضی در پالاس به ثمر رسانده و اکنون 4 بازی از 6 بازی را مقابل آنها انجام داده است که جرقه احیایی را زد که بار دیگر موقعیت هاجسون را به خطر انداخت.

هاجسون وضعیت فعلی پالاس را به دلیلی سخت‌ترین دوران حرفه‌ای من توصیف کرد و دلیل آن این است که هواداران به شدت علیه ما متمایل شده‌اند. بنابراین یک سری بنرهایی که توسط هواداران خانگی در هنگام شروع تیم ها در دست داشتند، که یکی از آنها “فرهنگ و مدیریت ضعیف باشگاه” را هدف گرفته بود، دقیقاً آن چیزی نبود که او نیاز داشت.

بزرگترین انتقاد این بازیکن 76 ساله عدم تمایل پالاس به فرصت دادن به بازیکنان جوانش بود، اما ماتئوس فرانچا، که شاید در غیاب مایکل اولیس و ابرچی اِز، چیزی برای از دست دادن ندارد، بالاخره این حق را به دست آورد که به بازیکنان جوانش فرصت بدهد. ششمین اولین حضور در لیگ برتر ماه ها پس از ورود او از طرف دیگر پوچتینو برای پرورش بازیکنان مشکلی ندارد، اما اگر تیمش کمی ثابت‌تر بود، مطمئنا می‌توانست این کار را انجام دهد. در حالی که گالاگر دو فصل پیش به طور قرضی به زمین بازگشت، جایی که موفقیت زیادی کسب کرد، تصمیم گرفت کول پالمر را به عنوان 9 کاذب شروع کند و نیکلاس جکسون در بال چپ کار می کرد.

به نظر نمی رسید که تفاوت زیادی در حمله بی نظم چلسی ایجاد کند، زیرا هیچ یک از طرفین قادر به افزایش دما در یک شب سرد در جنوب لندن به نظر نمی رسید. 13 گل از 26 گل پالاس در این فصل در لیگ توسط اِز یا اولیس به ثمر رسیده یا خلق شده است، اما آدام وارتون 20 ساله استعداد خود را در اولین شروع کامل خود پس از پیوستن به بلکبرن با توپی که تقریباً به ژان فیلیپ ماتتا داده بود نشان داد. . این بازیکن فرانسوی باید زمانی که توپ را از اکسل دیاسی در پرتاب چلسی گرفت بهتر بود، اما توانست ضربه خود را مستقیماً به سمت جورجه پتروویچ هدایت کند.

ضربه ایستگاهی کانر گالاگر باعث برتری چلسی شد. عکس: اندرو بویرز/ اکشن تصاویر/ رویترز

اگر زمانی یک بازی نیاز به حذف داشت، این بود و لرما به درستی موظف بود. انعطاف تاریک میچل همه چیز را بعد از یک تکل دوبل عالی روی نونی مادوکه و مویس کایسیدو ممکن کرد، اما چلسی ناراحت شد زیرا لرما روی هافبک اکوادوری خطا کرد و سپس توپ را از فاصله 25 یاردی وارد دروازه کرد. سلهرست پارک در یک لحظه نادر از جشن در برابر رقبای لندنی خود پس از یک شکست پیاپی که به پیروزی 2-1 در اکتبر 2017 کشیده شد، زمانی که ویلفرد زاها گل پیروزی را به ثمر رساند، فوران کرد.

البته، این روزها او خیلی وقت است که از بین رفته است، اما علیرغم جنبه های تکه تکه شده آنها، این پالاس بود که همچنان بیشتر تهدید می کرد زیرا پوچتینوی مبهوت تماشای تیمش چیزی خلق نمی کرد. تقریباً 80 درصد مالکیت توپ در نیمه اول به یک ضربه منحرف توسط گالاگر منجر شد. اگر مایکل اولیور، داور داور، تیاگو سیلوا را به دلیل هل دادن دنیل مونوز به داخل محوطه، حکم می کرد، ممکن بود برای چلسی بدتر باشد.

هواداران هر دو تیم با اجرای سه پرنده کوچک باب مارلی در جریان تاخیر در شروع نیمه دوم به دلیل مشکلات فنی الیور، همراه شدند. زمانی که گالاگر پاس مالو گوستو را در عرض 90 ثانیه به دروازه کوبید و بازی را به تساوی کشاند، بازیکنان چلسی به زندگی بازگشتند و ناگهان همه چیز به روال سابق برگشت. نوعی از.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

چلسی که با کریستوفر انکونکو بازیکن تعویضی در نیمه اول قرار داشت، زمانی که پالمر تلاش خود را با ضربه سر دیگر از سانتر گوستو دور کرد، قصد هجومی جدیدی از خود نشان داد. متتا تلاش سیلوا را از فرانچا از طریق توپ پس از تلاش دیرهنگام که نشان دهنده پایان کار برزیلی باتجربه در شب بود، مشاهده کرد.

پتروویچ باید هوشیار بود تا یکی از موقعیت های لحظه آخری را از دست ندهد، زمانی که فرانسا از بیرون محوطه شوت کرد. از سوی دیگر، پالمر پس از تبادل عالی با گوستو، نتوانست دین هندرسون را از زاویه ای بسته شکست دهد. ماتتا پس از تکل توسط لوی کولویل از پنالتی دیرهنگام محروم شد، سپس گالاگر در دقیقه اول وقت اضافه با چکش ضربه ای زد و فرناندز هواداران مشتاق چلسی را با یک پایان مطمئن دیگر در شب به پایان برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *