گلف
کاپیتان ایالات متحده لوئیس خواستار ارتقاء جام های سولهایم و رایدر با هم شد |  جام سولهیم

کاپیتان ایالات متحده لوئیس خواستار ارتقاء جام های سولهایم و رایدر با هم شد | جام سولهیم

استیسی لوئیس، کاپیتان ایالات متحده، از “فرصت از دست رفته بزرگ” به دلیل شکست گلف در ارتقای پشت سر هم جام های سولهایم و رایدر ابراز تاسف کرد. لوئیس ناامید توضیح داد که درخواست های او برای رویکرد جمعی بین رویدادهای تیم نادیده گرفته شده است.

اروپا از جمعه در جام سولهیم اسپانیا میزبان آمریکا خواهد بود. آخر هفته آینده همین تیم ها در رم برای جام رایدر به مصاف یکدیگر خواهند رفت. اما مسابقات هیچ ارتباط قابل مشاهده ای ندارند. مشکلات برنامه ریزی ایجاد شده توسط همه گیری به معنای این سناریوی غیرعادی 2023 بود.

لوئیس در پاسخ به این سوال که آیا رویکرد نهادهای حاکم باید متفاوت باشد، گفت: “1000% بله. فکر می کردم این می تواند به عنوان دو هفته، دو بازی جام حذفی در اروپا عرضه شود. من فکر می کنم این یک فرصت از دست رفته برای ورزش گلف است.

ای کاش مردم موضوع حمایت مالی را از ذهن خود خارج کنند و بفهمند که چگونه می توانیم با هم کار کنیم زیرا ممکن است هرگز این اتفاق تکرار نشود زیرا این دو جام در یک سال هستند.

بنابراین فکر کردم که این یک فرصت بزرگ از دست رفته است. ما سعی کردیم کمی با بچه ها همه چیز را حل کنیم، اما واقعاً نتوانستیم همه چیز را در مسیری که می خواستم پیش ببریم. من دوست دارم آن را به خاطر بازی ببینم. این در مورد پیشرفت گلف زنان نیست، بیایید بازی گلف را به طور کلی پیش ببریم.

جام Solheim دامنه تور اروپا زنان و تور LPGA است. جام رایدر توسط تور جهانی DP و PGA آمریکا اداره می شود. لوئیس گفت: من سعی کردم. من واقعاً خیلی تلاش کردم. احتمالاً بیشتر از آنچه باید برای آن وقت گذاشتم. اما اینکه آیا این اتفاق در طول زمان رخ داده است یا اینکه در این روند خیلی دیر شده است، نمی دانم. احتمالاً باید دو سال پیش اتفاق می افتاد. واقعاً آن را به درستی بازاریابی کنید. بنابراین این ایده خوبی است که در ادامه بازی گلف را به همان سطح برسانید.”

اروپا برای کسب امتیاز در بازی روز اول جمعه به سالن جورجیا نگاه خواهد کرد. عکس: آنجل مارتینز/گتی ایماژ

لوئیس معتقد است که ایالات متحده در برابر تیم اروپایی که در دو مرحله آخر جام سولهیم پیروز شده، ضعیف است. سوزان پترسن، کاپیتان اروپا، تمایلی ندارد که امیدهای میزبان را کمرنگ کند. بازیکن نروژی گفت: “اگر روی کاغذ به آن نگاه کنید، ما قوی ترین تیمی را داریم که من تا به حال بخشی از آن بوده ام و این بر اساس عملکرد عالی همه بازیکنان در چند سال گذشته است.” بنابراین انتظارات با نتایج خوب وجود دارد، اما این دختران آنقدر برای آن آماده هستند که ما نیز نمی توانیم صبر کنیم.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

جورجیا هال انگلیس با کاپیتانش موافق است. هال گفت: “قطعاً فکر می کنم این قوی ترین تیمی است که روی کاغذ داشته ایم.” “هیچ بازیکن ضعیفی در تیم ما وجود ندارد. من فکر می کنم شما می توانید هر یک از ما را در هر زمانی بیرون بیاورید و فکر می کنم ما خوب عمل خواهیم کرد. بنابراین فکر می کنم انتخاب بازیکنان برای بیرون رفتن کمی آسان تر می شود. مسابقات برای سوزان. ما در مورد آن بسیار مطمئن هستیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *