کریستال پالاس – تاتنهام: لیگ برتر – زنده | لیگ برتر

رویدادهای مهم

آنگه پستکوگلو که تیمش اواخر امشب وارد زمین شد، با Sky Sports صحبت می کند. “چیزهایی در زندگی اتفاق می افتد، ما با سایر افرادی که در ترافیک گیر کرده اند تفاوتی نداریم، فقط باید با آن کنار بیایید، ما کاملاً سازماندهی شده ایم … اجراهای ما خوب بوده است … ما کاملاً ثابت بوده ایم … این هنوز شروع است و ما باید پیشرفت کنیم… باید به جلو برویم، از جایی که هستیم راضی هستیم، نمی توانیم باشیم… هر بازیکن ویژگی ها و عناصر خاص خود را دارد… من (دیویس) بازیکن متفاوتی هستم، سرنوشت (اودوگی) البته هنوز هم در این بازی است. همان ساختار… ما به بازیکنان این آزادی را می‌دهیم که آنچه را که با آن احساس راحتی می‌کنند به بازی بیاورند… کمی تغییر می‌کند اما ساختار کلی ثابت باقی می‌ماند… من سعی می‌کنم چیزهای زیادی نشان دهم آزادی وجود دارد، اما سعی می‌کنم آن باشم. عروسک گردان (لبخند حیله گرانه) سعی کنید بررسی کنید که آنها به کجا می روند و چرا این کار را انجام می دهند.”

این پانصدمین بازی روی هاجسون در هدایت یک باشگاه انگلیسی است. او یک تغییر در تیمی ایجاد کرد که آخر هفته گذشته 4-0 به نیوکاسل باخت. جف شلوپ از مشکل ران خود خلاص شد و ژان فیلیپ ماتتا روی نیمکت نشست.

این یازدهمین بازی آنگه پستکوگلو در هدایت یک باشگاه انگلیسی است. او تغییراتی را در تیمی ایجاد کرد که عصر دوشنبه 2-0 فولام را شکست داد. ایو بیسوما از محرومیت باز می گردد و جای پیر-امیل هوجبیرگ را می گیرد که روی نیمکت بود، در حالی که بن دیویس جانشین Destiny Udogie مصدوم می شود. رودریگو بنتانکور که از فوریه از میادین دور بود، بازگشت و به عنوان بازیکن تعویضی معرفی شد.

تیم ها

کریستال پالاس: جانستون، وارد، اندرسن، گوهی، میچل، لرما، دوکور، هیوز، آیو، ادوارد، شلوپ.
زیرمجموعه ها: هولدینگ، متئوس فرانکا، ماتتا، کلاین، ریچاردز، آهامادا، متیوز، ریدوالد، راک ساکی.

در تاتنهام هاتسپر: ویکاریو، پوررو، رومرو، ون دی ون، دیویس، بیسوما، سار، کولوسفسکی، مدیسون، ریچارلیسون، سون.
بازیکنان زیرمجموعه: اسکیپ، هاجبجرگ، گیل سالواتیرا، امرسون، دایر، لو سلسو، فورستر، جانسون، بنتانکور.

قاضی: اندرو مادلی (یورکشایر غربی).

پیشگفتار

این …

… نشان دهنده بهترین شروع تاتنهام در فصل لیگ برتر است. این دومین شروع برتر آنها برای یک کمپین برتر است. تمام دوراندستاوردی که این روزها به آنها 27 امتیاز می دهد، آن هم در پشت دوبل افسانه ای بیل نیکلسون، که باعث شد 9 برد از 9 بازی در فصل 1960-1961. آنگه پستکوگلو، سرمربی جدید، رفیق خود را به زمین زده است و اگر امشب برنده شوند، حداقل 19 ساعت با 5 امتیاز اختلاف در اوج حرکت خواهند کرد و موفق باشید به یاد داشته باشید که از روزگار قدیم تا کنون به این ارتفاع صعود کرده اند. دنی بلانچ فلاور، دیو مکی، جان وایت و دیگران.

انتظار دارید امشب هم این شکاف را باز کنند. این به این دلیل است که آنها در یک برد سه بازی بدون شکست مقابل کریستال پالاس هستند. آنها در 13 بازی از 16 بازی اخیر خود مقابل ایگلز پیروز شدند و دو تساوی به پایان رساندند. و سابقه شخصی روی هاجسون در برابر آنها رک و پوست کنده است. با تنها یک برد و 13 شکست در 20 بازی لیگ برتر. اعضای خسته‌تر از طرفداران تاتنهام به سادگی آه می‌کشند و نشان می‌دهند که این همه مثبت‌اندیشی فقط مجموعه‌ای عالی برای یک انفجار معمولی اسپرز است. اما شخص بی طرفی که همه این حقایق به او ارائه شد ممکن است به یک نتیجه متفاوت رسیده باشد: آقایان، اینجا قصر است. آقایان من آقای روی هستم. زمان شروع ساعت 20:00 GMT است. راه افتادن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *