اخبار ورزشی
کریکت شهرستانی: لانکاشر در مقابل میدلسکس، کنت و ناتینگهام شایر و موارد دیگر – زنده |  قهرمانی شهرستان

کریکت شهرستانی: لانکاشر در مقابل میدلسکس، کنت و ناتینگهام شایر و موارد دیگر – زنده | قهرمانی شهرستان

رویدادهای مهم

ساسکس چهار شکست در هاو متحمل شد علیرغم قدرت ترکیبی احمد-رایت-اسکریون، پیشتاز در حال حاضر به 324 رسیده است، در حالی که لسترشایر رویای جدایی را در سر می پروراند.

و حالا لیندون جیمز! دفاعی خم می شود، و کنده خود را از دست می دهد. زیبایی!

…و بسیار از شما سپاسگزارم، نجار یک سوم جمع می کند. مور – یک اردک! خیلی هم خوشمزه است

انتخاب آسان: Nijjar3-15. عکس: John Mallett/ProSports/Shutterstock

الان حتما دارم تو وقت اضافه اذیت میشم. تمام جلدها باز هستند و با چکش کوبیده می شوند. در دیگر بازی Division One، Rhodes و Traitor پس از حذف Yates و Brathwaite توسط Procter and White، تامین کنندگان بهترین لوازم آرایش سرامیکی، بازسازی می شوند. وارویک : 86-2 با اختلاف 166 امتیازی از شمالگان.

در کانتربری، Notts در حال چرخش هستند تا همه چیز را هیجان انگیز کنند. ابتدا کلارک نجار را با 62 امتیاز گرفت، سپس مولانی که با 86 امتیاز به DBD رفت. ما الان 173-4، 273 از کنت عقب هستیم.

به دلیل اضافه کاری نور بد تعطیل است

و درست زمانی که همه چیز شروع به جالب شدن کرد. Lancs 125-3.

یاداو به سمت جیمز اندرسون می رود. او مودبانه از lbw می پرسد، سپس می پرسد چرا که نه، چشمانش تقریباً از سرش بیرون می زدند. ویلاس خوش شانس است که از فاجعه ای که از گرد و غبار فوران کرده جان سالم به در برده است.

و دانمارکی بد بزرگ جلسه آخر را آغاز می کند با یک رانندگی پر زرق و برق از یک ریلکسیشن چهار نفره De Caires. امروز بیش از 40 نفر باقی مانده اند – اگرچه من راهی نمی بینم که بتوانند آنها را وارد کنند.

نقاط زمان چای

بخش اول

کانتربری: کنت 446 – ناتینگهام شایر 160-3

اولدترافورد: Lancashire 114-3 – Middlesex 194

ادگباستون: Warwickshire 63-2 – Northamptonshire 250

بخش دوم

باغ صوفیه: گلامورگان 19-2 – یورکشایر 434-5

بریستول: گلاسترشایر 377 – دربی شایر 128-0

هوو: ساسکس 262 و 123-2 – لسترشایر 108

خواننده، آنها زنده ماندند. نکات چای را دنبال کنید

در OT آسمان نزدیکتر می شود، Lanc پنج دقیقه برای زنده ماندن فرصت دارد تا چای…

تشویق بسیار به عنوان ویلاس یداو را چهار به عقب هل می دهد. یداو که سرعت دویدنش با آنچه در پایان دویدن اتفاق می‌افتد مطابقت ندارد، با پاهای بلندش که در مثلثی ناامید باز شده نگاه می‌کند.

Lancs جعبه میان وعده بعد از ظهر را باز می کند برای پیدا کردن سیل از پوست موز. مهاجم را برگردانید زیرا بوهانون توسط Yadav شوت شد و سپس سالت یک گل مستقیم از De Caires را از دست داد. سه برای 16 در کمتر از 20 دقیقه تمام شد.

و برگردیم به قسمت دوم: به نظر می رسید که دوره های یورکشایر با فراخوانی بن کلیف برای یک تک آهنگ بسیار بسیار تند توسط Dom Bess در اولین آهنگ خود در یورکشایر به پایان رسید:

هری آمد و لوئیس ریس در بریستول من در چیزی که حدس می‌زدم یک زمین بازی خوب بود، 96 گل زدم. گلوس زودتر به آنوج دال (6-69) افتاد – قول 326-4 به pah! 377 همه.

در حالی که در هاو هستید ساسکس (100-1) در حال حاضر 252 امتیاز برتری نسبت به لسترشایر خیره کننده (108 امتیاز) داشته است.

دیمون دی کایر در اعتصاب است با اولین توپ او، یک تکان شانه، یک ضربه توپ. Lancs 80-1، Jennings lbw به یک دریفت.

در بخش حزب، در حال حاضر نزدیک به 500 مورد وجود دارد که در اطراف ریورساید، یورکشایر در حال افزایش است. شان مسعود شمال شرقی b هریس/HPG به 192 رسید. یورکز 482-7 – این در واقع همه چیز است، برای یک 500 خوب همه چیز خوب است. هریس 3-131، کیران کارلسون 3-147.

مولانی (53) و کلارک (29) او پس از شروع متکبرانه ناتس در کانتربری از سلاح‌های فوق‌العاده‌ای استفاده می‌کند: آن‌ها اکنون با امتیاز 95-2، 351 از کنت عقب‌تر هستند.

هفت ویکت برای هانون دالبی!

با وجود اینکه دیر شده است، من به OHD تبریک می گویم، بدون دردسر قلب نورثان ها را می گیرد و گازهای زیادی می گیرد. نورثانتز با نتیجه 5-33 شکست خورد و این فرصت را از دست داد تا از ضربات بدبختانه میدلسکس استفاده کند. Warwickshire 16-0 در میان یک بارندگی در پاسخ.

اولی هانون-دالبی در زمین
مانند ساعت: OHD 7-46 طول می کشد. عکس: Paul Dennis/TGS Photo/Shutterstock

لوک ولز در حال رانندگی است رو جو بلافاصله روی زمین می افتد. بامبر در حین نزدیک شدن، از پهلو به پهلو می‌چرخد، از میان یک علفزار بریده شده در طرفین و ریواس در بالا می‌گذرد. لانس بدون اتفاق: 39-0. آیا زمان بازگشت فرا رسیده است؟

بیایید در اطراف زمین پرسه بزنیم.

کنت اکنون به میدلسکس بسیار نزدیک است. نوتس روی طناب است. هر دو ویکت برای مایکل هوگان، اسلیتر و حسیب به باشگاه بازگشتند (630 دوش در 33.15).

بازگشت به وقت اضافه جنینگز و ولز در مقابل بامبر و هیگینز. v آب و هوا

من نمی توانم در برابر این ناز 100 درصد مقاومت کنم اضافه بار از نیوزلند. با تشکر از اصرار، HPG.

امتیاز ناهار

بخش اول

کانتربری: کنت 446 – ناتینگهام شایر 15-1

اولدترافورد: Lancashire – Middlesex 194

ادگباستون: Warwickshire 0-0 – Northamptonshire 250

بخش دوم

باغ صوفیه: گلامورگان در برابر یورکشایر 434-5

بریستول: گلاسترشایر 377 – دربی شایر 20-0

هوو: ساسکس 262 و 7-0 مقابل لسترشایر 108

استیوی اسکینازی به عنوان جانشین ضربه مغزی مکس هولدن

اخبار میدلسکس: مکس هولدن پس از ضربه ای که به سرش در جریان تدارکات پیش از بازی امروز وارد شد، دچار ضربه مغزی خفیف شد و دیگر در بازی مقابل لنکاوی حضور نخواهد داشت. استیوی اسکینازی یک جانشین ضربه مغزی شده است.

یک فصل عالی برای دورهمی. این بازیکنان که توسط استوکس پخته شده در شمال شرقی آراسته شده بودند، از همان ابتدا به نیت بازبالی خود وفادار ماندند. در قرعه کشی ماه مارس، متیو پاتس بود.

“این بدتر از باخت است. شما ترجیح می دهید امسال هر بازی را ببازید و بدانید که این کار را با نیت درست برای بردن بازی انجام می دهید.”

تشکر ویژه از کاپیتان اسکات بورثویک و مربی رایان کمپبل.

اسکات بورثویک با بازی فوتبال خود را گرم می کند.
پشت تور، پسر: اسکات بورثویک دورهام را به سمت ترفیع راهنمایی می کند. عکس: MI News/NurPhoto/Shutterstock

دورهمی برنده ترفیع شد!

و با درد لسترشایر، آنها انجام دادند! بدون عرق کردن. دورهام برای اولین بار از سال 2016، زمانی که با طوفان سقوط اجباری مواجه شد، به لیگ یک قهرمانی صعود کرد.

پایان لوک ولز با ناامیدی لنکاوی، رابسون به عقب برمی‌گردد، توپ از آن عبور می‌کند و به سمت دروازه شناور می‌شود – 86 امتیاز در 194 اور آخر به دست آمده است. ریکاوری بسیار خوب از 19-5. سه برای وود، سه برای بیلی. من باور ندارم که آنها فورا ظاهر شوند. ابرها با نیت جمع می شوند

او به دور از لسترشایر نگاه می کند – اگر موفق به جمع آوری امتیازات سکته مغزی نشوند، به زودی ترفیع را به دورهمی تحویل خواهند داد – باران خواهد آمد ادگباستون (Northants 233-7) و بریستول (گلوس 376-9). همه چیز در باغ سوفیا بالا بود، جایی که هیل به مدت 71 ثانیه به دست هریس افتاد، اما مسعود در ادامه 147 دوش باشکوه انجام داد. یورکز 392-4.

صبح لسترشایر: 73-3، 75-4، 76-5، 78-6، 93-7، 93-8. پاتل هولد، 113 تا 43.

آیا بامبر می تواند به رابسون کمک کند؟ به قرن او؟ یک تیم تقریباً خسته زنده می ماند – رابسون به 23 Middx 181-9 نیاز دارد.

تاریکی ادامه دارد از طریق هاو به سمت خیابان گریس فرود آمدید. ریشی پاتل هنوز در حال گشت است، نه 40 نفر از 107، اما او به سرعت شرکای خود را تمام می کند. 90-6. سه قلعه به Karvelas و دو قلعه به Undakat. امیدها. لیز خوردن. دور.

TRJ در حال کشش است و او نه داور پای مربعی است و نه یک زمین‌باز می تواند آن را در نیمه تاریکی روی طناب بردارید. Middx به خوبی در حال پیشرفت است – 170 برای 8.

در دو بازی دیگر دسته یک: شهر آنها چهارمین امتیاز اینینگ را به دست آوردند – با شش اور باقی مانده تا 40 دوش دیگر برای یک فنجان سرریز. فینچ (47) و لینینگ (64) توسط پترسون دستگیر شدند. اویسون و نجار وظیفه جمع آوری دوها را داشتند.

در ادگباستون، حالا برای هانون دالبی خستگی ناپذیر چهار است. نورثانتز آن را از دست داد: 221-6.

لسترشایر در دیدار حساس لیگ دسته دوآنها تا صبح دوشنبه لکنت دارند. ما سه ویکت را در سه اور از دست دادیم، کالین آکرمن، عمر امین و ریحان احمد. انفجار! رفته. لیکس 76-5، 186 عقب افتاد.

Jaydev Unadkat، بول‌باز ساسکس، گرفتن ویکت کالین آکرمن را جشن می‌گیرد.
Jaydev Unadkat، بول‌باز ساسکس، گرفتن ویکت کالین آکرمن را جشن می‌گیرد. عکس: Paul Dennis/TGS Photo/Shutterstock

توبی رولند جونز یک اسلاید اولیه وجود دارد و بعد از آن اسلاید بعدی را برای چهار می گیرد. با نیت صبحانه می خوریم. Middx با به یاد آوردن این که لنکاوی از این سقوط مصون نبود، امتیاز قوی 140-8 را ثبت کرد.

طاها هاشم دیروز داشتم می دیدم که لیام لیوینگستون انگلیس را به پیروزی رساند:

هشت بازی، هفت بازی خارج از بلوک. باران اولیه در باغ های سوفیا متوقف شده است، اما پوشش ها هنوز روشن است. در وقت اضافه، تام بیلی از اولین شکست جان سالم به در برد.

نقاط روی دروازه ها

بخش اول

کانتربری: کنت 387-43 – ناتینگهام شایر

اولدترافورد: لنکاوی – میدلسکس 132-8

ادگباستون: Warwickshire v Northamptonshire 200-5

بخش دوم

باغ صوفیه: گلامورگان در برابر یورکشایر 330-3

بریستول: گلوسسترشایر 333-6 – دربی شایر

هوو: ساسکس 262- لسترشر 68-2

خلاصه روز یکشنبه

از میدلسکس آخرین مبارزه برای حفظ جایگاه خود در بخش یک شروعی آخرالزمانی در اولدترافورد داشت. با هوای مرطوب مانند نفس یک سگ پیر، توبی رولند جونز برنده بازی شد، به آسمان بداخلاق نگاه کرد و برای خفاش انتخاب شد.

با انتشار آمار – این بدترین سال برای ترکیب اصلی میدلسکس از سال 1894 و بدترین سال برای ترکیب اصلی چمپیونشیپ از سال 1966 بود – سرها شروع به چرخش کردند. با چهار لنکاوی بازیکنانی که در حال لغزش بودند، مارک استونمن تام بیلی را که به دنبال اردک بود، هل داد. جو کراکنل به ویل ویلیامز حمله کرد و وثیقه را از دست داد. جک دیویس پس از 33 توپ چهار ضربه ای کشید. مکس هولدن و جان سیمپسون جا مانده اند. از زمانی که کنت در جولای 2021 تصمیم گرفت با جیمی اندرسون مقابله کند، 19 از پنج فاجعه بارترین تصمیم برای اولین ضربه زدن در منچستر بود.

اما سم رابسون و رایان هیگینز – تنها بازیکنانی که میانگین بالای 35 سال برای میدلسکس در این فصل داشتند – آمدند تا امیدها را آجر به آجر بازسازی کنند. هیگینز در اوور بیستم به مرز اول اینینگ رسید و رابسون به 150 توپ پنجاه خود رسید. با وجود باران، نور بد و تام بیلی، رابسون هنوز آنجا بود.

نامزدهای سقوط در کانتربری شهر آنها به لطف ضربه توپ زاک کرولی در حال پرواز بودند. کراولی دو تا شد و سپس با چهار ران متوالی از برت هاتون، 158 توپ از 153 توپ را زد.

مت سالزبری قبل از اینکه ریشی پاتل هزاران دوش را کامل کند، در هاو 5 برای 73 گرفت لسترشایر در شکار ارتقاء؛ شان مسعود 113 شکست ناپذیر را رقم زد یورکشایر در بالای باغ سوفیا؛ گلاسترشایراولی پرایس سومین صد درجه یک خود را به دست آورد. و سه ویکت اولی هانون-دالبی کلاه را محکم نگه داشتند شمال همپتون شایر.

پیشگفتار

صبح بخیر از اولدترافورد! بازیکنان در حال گرم شدن هستند، خورشید خاموش است، غلتک ها به جلو و عقب می چرخند. به روز دوم خوش آمدید، جایی که میدلسکس چاله‌ای برای حفر دارد و لنک‌ها هنوز امیدوارند دوم شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *