بسکتبال
کوین پانتر پارتیزان بلگراد را به چهارمین برد متوالی در کاوناس رساند

کوین پانتر پارتیزان بلگراد را به چهارمین برد متوالی در کاوناس رساند


توسط تیم Eurohoops / [email protected]

پارتیزان بلگراد اگرچه فرانک کامینسکی و الکسا اوراموویچ را که مدت ها مصدوم بود در ترکیب خود نداشت، اما با کمک کوین پونتر موفق شد با پیروزی خارج از خانه 93 بر 85 روند بردهای خود را به 4 مسابقه برساند.

المپیا میلانو سابق، که پس از بازگشت از مصدومیت به عملکرد باشکوه خود در حمله ادامه داد، یکی از آن شب ها را در زالگیریو آرنا سپری کرد و در 4/6 از آن سوی قوس 22 امتیازی به دست آورد. او از عملکرد تیمش تمجید کرد “ذهنیت قاتل” پس از گذراندن اولین 32:46 دقیقه متوالی در زمین. “در یک نقطه از کوارتر سوم، آنها واقعا دفاع تهاجمی بازی کردند، اما ما واکنش خوبی نشان دادیم. من به نحوه بازی امروزمان افتخار می کنم.”ژلیکو اوبرادویچ گفت:

زک لدی در بازی مقابل تیم سابق خود با 13 امتیاز و 6 ریباند بازی کرد، در حالی که برونو کابوکلو با 12 امتیاز و 6 ریباند عملکرد ثابتی از خود نشان داد. پی جی دوزیر (16 امتیاز، 6 ریباند و 4 پاس منجر به گل) نیز در پیروزی تیم صربستان نقش داشت و در مصاحبه فلش پس از بازی اظهار نظر کرد. “ما می خواستیم با انرژی زیادی به زمین برویم. ما در کنار هم ماندیم و بازی های درستی انجام دادیم.”گفت.

کینان ایوانز، رهبر سبز و سفیدها، تیمش را با 33 امتیاز برتر (6/7 2FG، 4/8 3FG، 8/11 FT) رهبری کرد، همانطور که او اغلب از زمان انتقالش به لیتوانی در فصل گذشته انجام داده است. رولاندز اسمیت 18 امتیاز به تیمش اضافه کرد. پارتیزان تیم تهاجمی است، ما با این دفاع نمی توانیم با آنها بازی کنیم، به خصوص در نیمه اول بازی را باختیم.کازیس ماکسویتیس پس از باخت نظر داد.

در حالی که پارتیزان بلگراد بازی را شروع موثری کرد و در ساعت 4:20 با 11 امتیاز (16 بر 5) پیش افتاد، زالگیریس کاوناس پس از ضربه زدن به سوت کینان ایوانز در ترافیک وارد نیمه دوم شد و توانست اختلاف را به صفر برساند. 8 امتیاز. . تیم سیاه و سفید کوارتر دوم را هجومی با سه امتیاز متوالی کوین پانتر دنبال کرد و با نتیجه 11 بر 3 پیش رفت که باعث شد کازیس ماکسویتیس در ساعت 7:56 تایم اوت کند.

شاگردان ژلیکو اوبرادویچ با کمک پی جی دوزیه و برونو کابوکلو اختلاف را به 14 امتیاز رساندند (58-44). رولاندز اسمیتز با بازگشتی احساسی در ابتدای نیمه دوم، زالگیریس کاوناس را در فاصله شش امتیازی (64-58) با یک آلی اوپ از کینان ایوانز در 4:39 قرار داد. اما پس از آن همه چیز به سرعت تغییر کرد و آلن اسمایلاگیچ با برتری 14 امتیازی (72-58) پیش افتاد. از آن زمان به بعد آنها برتری را از دست ندادند تا اینکه سوت پایان بازی به صدا درآمد.

پارتیزان بلگراد (8-6) قبل از کریسمس به استارک آرنا بازنخواهد گشت و هفته آینده بازی دو سر خارج از خانه در اسپانیا را انجام خواهد داد، ابتدا مقابل والنسیا (19 دسامبر ساعت 21:00 BST) و سپس مقابل رئال مادرید (19 دسامبر 21:00 CET) ). 21 دسامبر 20:45 CET). زالگیریس کاوناس (5-9) در دیدار با فنرباغچه در 20 دسامبر در ساعت 18:30 CET در ساروناس یاسیکوویسیوس چهره ای آشنا پیدا خواهد کرد. سپس دو روز بعد در ساعت 19:00 CET میزبان باشگاه بارسلونا خواهند بود.

اعتبار عکس: ترکیش ایرلاینز یورولیگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *