کیتی بولتر با غلبه بر دونا وکیچ در سن دیگو رکورد جدیدی در دوران حرفه ای خود رقم زد تنیس

کتی بولتر با غلبه بر دونا وکیچ از کرواسی در ست‌های مستقیم در اوپن سن دیگو به اولین نیمه نهایی WTA 500 رسید. شماره 1 بریتانیا در مرحله یک شانزدهم نهایی، بئاتریز حداد مایا، نفر دوم را شکست داد و نایب قهرمان سال 2022 را با نتایج 6-4 و 6-3 شکست داد.

بولتر که در ست اول 3-1 عقب بود، با اطمینان 9 بازی از 10 بازی بعدی را برد. او پس از آخرین پیروزی خود به بالاترین رتبه دوران حرفه ای خود و در آستانه 40 تیم برتر خواهد رسید.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

وکیچ نفر هفتم در ست ابتدایی پیش افتاد اما به بولتر اجازه داد تا مستقیماً پس از یک سرویس اشتباه پاسخ دهد. بولتر سپس سه امتیاز شکست را نجات داد و قبل از اجرای ست، دومین بریک حیاتی را 5-4 به دست آورد.

دو بک هند خیره کننده از بولتر به این بازیکن 27 ساله فرصتی دوباره در شروع کوارتر دوم داد، قبل از اینکه شکست عشقی او را کنترل کامل کند.

بولتر در حین سرویس در ست به وکیچ اجازه استراحت داد، اما پس از طولانی‌ترین رالی مسابقه، اولین امتیاز مسابقه خود را با فورهند چماق تبدیل کرد تا در یک ساعت و 36 دقیقه پیروزی را قطعی کند.

بولتر گفت: “این یک نبرد مطلق در شرایط سخت بود، به دست آوردن هیچ ریتمی آسان نبود، زیرا ما هر دو بازیکن بزرگی هستیم.” در ست اول از خط گذشتم و در ست دوم چیزهای خوبی بازی کردم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *