کیتی بولتر بریتانیایی کروز به پیروزی رسید و در پلی آف جام BJK به تساوی رسید | تنیس

پیام روز اول پلی آف جام بیلی ژان کینگ بین بریتانیا و سوئد در کپر باکس آرنا لندن واضح تر از این نیست: رتبه بندی در بیشتر مواقع مهم نیست.

بریتانیای کبیر به شدت مورد علاقه بود تا در یک مسابقه مقابل تیمی که دو بازیکن از بهترین بازیکنان خود را به دلیل مصدومیت از دست داده بود، تمام امتیازات را ببرد. بعد از روز اول نتیجه 1-1 شد. در دور اول، جودی بوراژ متحمل شکست وحشیانه 6-4، 6-1 مقابل کاجسا رینالدو پرسون شد و 12 بازی از 13 بازی اخیر خود را به سوئد رده 372 باخت. با وجود شکست زودهنگام، کتی بولتر با شکست دادن کایسا ویلدا هنمان با امتیازهای 6-2 و 6-1 به سرعت نتیجه را به تساوی کشاند.

بوراژ مجبور شد برای اولین بازی خود در جام BJK کمی صبر کند. سال گذشته این بازیکن 24 ساله از انتخاب نشدن برای فینال در گلاسکو ناامید شد. او پس از گذراندن بهترین فصل دوران حرفه‌ای خود در سال جاری، وارد شدن به جمع 100 تیم برتر، مطمئن شد که این بار یک انتخاب واضح برای تیم است.

در ابتدا، به نظر می رسید که بوراژ این لحظه را به خوبی اداره می کند. سرویس قدرتمند او و سرعت و وزن بسیار بالاتر او بلافاصله منجر به برتری 4-0 شد. اما بعد همه چیز به هم ریخت. بازی او پر تنش، عصبی و پر از خطاهای ناخواسته بود. در ادامه مسابقه، بوراژ به وضوح برای یافتن میدان مقابل پرسون مبارز و ثابت تلاش کرد و یک بازی دیگر را برد.

بوراژ گفت که حتی تنش بازی در مرکز کورت ویمبلدون در مقایسه با رقابت برای کشورش در یک میدان فروخته شده با 5500 هوادار کمرنگ شده است. او گفت: «بازی کردن برای خودت و بازی کردن برای یک تیم بسیار متفاوت است. من تنها کسی نیستم که آنجا هستم. من برای افراد دیگر بازی می کنم و چنین فشاری وجود دارد.”

کاپیتان GB آن کیوتاوونگ گفت: “جودی حق رفتن به آنجا را به دست آورده است. او سال بسیار خوبی را پشت سر گذاشت، امیدوارم در جمع 100 تیم برتر به پایان برسد. امسال سال سختی برای او خواهد بود، اما اگر بخواهد به موقعیت خود برای انتخاب ادامه دهد، باید راهی برای بازگشت پیدا کند.”

در این رقابت، جایی که بولتر در طول دوران حرفه‌ای خود عالی بود، هرگز در مورد توانایی او برای اجرای حتی زمانی که فرم در جاهای دیگر ضعیف بوده است، تردیدی وجود نداشته است.

بولتر از همان ابتدا تسلط داشت و با تکیه بر تیمش برای تسلط بر حریفی که در رده 532 قرار داشت، 474 رتبه پایین تر از 58 قرار گرفت. او آرام بازی کرد و کنترل تنیس هجومی خود را به دست گرفت تا هنمان را کنار بزند.

تیم‌ها روز یکشنبه بازمی‌گردند و برنده در جام بیلی ژان کینگ در سال 2024 در رده بالای جدول باقی می‌ماند. در همین حال، کیوتاوونگ باید تصمیم بگیرد که آیا به بوراژ اجازه دهد در دور چهارم رقابت کند یا هریت دارت یا هدر را فراخواند. واتسون

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دادن

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از آخرین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

بولتر گفت: “ما بهترین کار را انجام خواهیم داد.” ما از کلمه “باید” استفاده نمی کنیم. بدیهی است که حرکتی انجام خواهند داد، تلاش خواهند کرد و هیچ فشاری نخواهند داشت. این وظیفه من است که بهترین کار را انجام دهم و می دانم که دختران نیز تمام تلاش خود را خواهند کرد.»

در همین حال، جک دریپر از بریتانیای کبیر، پس از یک هفته عالی، در اولین فینال ATP دوران حرفه ای خود کوتاه آمد. دریپر در فینال اوپن صوفیه با نتایج 7-6، 2-6، 6-3 مغلوب آدریان مانارینو شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *