کیتی بولتر قصد دارد پس از رسیدن به فینال اوپن سن دیگو به 30 تیم برتر راه پیدا کند | تنیس

کتی بولتر قول داد پس از رسیدن به بزرگترین فینال دوران حرفه ای خود با شکست دادن اما ناوارو در اوپن سن دیگو به تفریح ​​در زمین ادامه دهد.

شماره 1 بریتانیایی که تابستان گذشته اولین عنوان خود در تورنمنت WTA را در ناتینگهام به دست آورد، پس از شکست 6-3 و 6-1 نیویورکر برای اولین بار جایگاه خود را در فینال مسابقات WTA 500 ثبت کرد.

بولتر شروع سریعی در سال داشته است و پیروزی بر 30 حریف برتر هفته تضمین می کند که او حداقل 14 پله در رده بندی صعود می کند و به رتبه 35 می رسد. اگر بتواند مارتا را شکست دهد، جزو 30 تیم برتر خواهد بود. در فینال یکشنبه شب، کوستیوک توسط دوست پسرش، الکس دی میناور، تماشا خواهد شد که پس از دفاع از عنوان خود در آکاپولکو، قصد دارد صبح زود پرواز کند.

بولتر گفت: «امروز یکی از آن بازی‌هایی بود که همه چیز بلافاصله اتفاق افتاد. من به زمین رفتم و چند بازی اول را شروع کردم و می‌توانستم قدرت او، نحوه کار و نحوه مانور دادن با توپ را احساس کنم.

“من باید چیز بهتری پیدا می‌کردم، تهاجمی‌تر بازی می‌کردم و دنبال آن می‌رفتم. فکر می‌کنم این فرصتی برای من بود که اعتماد به نفس داشته باشم و به کاری که انجام می‌دادم اعتماد کنم، و نتیجه داد. این بزرگترین پایان حرفه‌ای من تا کنون بوده است. به تفریح ​​ادامه خواهم داد.”

بازیکن 27 ساله لستر بر سرویس خود در برابر ناوارو نفر سوم برتری داشت و بیش از 87 درصد از امتیازهای سرویس اول خود را به دست آورد و تنها دو پوینت شکست به آمریکایی داد و هر دو را نجات داد. باران در اوایل ست دوم بازی را متوقف کرد، اما تأخیر کافی نبود تا حرکت بولتر را متوقف کند که در دقیقه 74 پیروزی را قطعی کرد.

بولتر که یک سال پیش به خوبی خارج از 100 تیم برتر بود، گفت: «تأخیر باران در میانه مسابقه بدیهی است که بسیار چالش برانگیز بود.

“احساس می‌کردم که نیروی حرکتی پشت سرم است؛ در طول تأخیر باران به خودم فشار زیادی وارد می‌کردم تا متمرکز بمانم، گرم کنم و این شتاب را حفظ کنم. فکر می‌کنم در ابتدا بیرون آمدم و چیزهای واقعاً خوبی بازی کردم. و آن را ادامه دادم و فکر می کنم که امروز بسیار مهم بود.”

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

کوستیوک همچنین یکی از بهترین هفته های دوران حرفه ای خود را سپری می کند. بازیکن 21 ساله اوکراینی که در رده 34 جهان قرار دارد، پس از شکست 5-1 در ست اول بهبود یافت و جسیکا پگولا، بازیکن شماره یک آمریکا را با ست های 7-6 (4) و 6-1، شگفت زده کرد. اولین جایگاه او در بین پنج تیم برتر، برنده شدن در برابر بازیکنی که می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *