گریگور دیمیتروف در بریزبن پیروز شد، اندی موری به 2024 باخت | تنیس

آماده سازی اندی موری برای اوپن استرالیا پس از شکست وی در دور اول در مسابقات بین المللی بریزبن به نفر دوم، گریگور دیمیتروف، با شکست مواجه شد.

اسکاتلندی بدون دانه پس از گرفتن ست آغازین درگیری پرتنش بین دو قهرمان سابق مسابقات در ورزشگاه پت رافتر آرنا در مسیر صعود قرار داشت. اما دیمیتروف برای پیشروی 4-6، 7-5، 6-2 مبارزه کرد و موری را وادار کرد که پس از برد دور دوم خود در US Open سال گذشته، یک بار دیگر زودتر از آن خارج شود.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

شماره 14 جهان در دور دوم با لی تو استرالیایی یا دانیل آلتمایر آلمانی روبرو خواهد شد.

موری اولین مسابقه انفرادی رقابتی خود را از زمان باخت در دور اول مقابل الکس دی میناور در مسابقات مسترز پاریس در اواخر اکتبر انجام می داد، زیرا به دلیل آسیب دیدگی شانه نتوانست نماینده بریتانیا در فینال جام دیویس باشد. این بازیکن 36 ساله در جریان این رویارویی سخت تحت تأثیر قرار گرفت، که در ابتدا به سرویس ادامه داد تا اینکه از گیم دهم پر خطا حریف استفاده کرد و ست ابتدایی را تضمین کرد.

دیمیتروف با خونسردی پاسخ داد تا تصمیم گیرنده را وادار کند و در ست دوم پر هرج و مرج تری که در آن هر دو بازیکن برای نگه داشتن سرویس تلاش می کردند، مقابله کرد. تلاش‌های بلغارستانی برای ارتقای سطح توسط او کمک شد تا یک نقطه شکست حیاتی را با یک ضربه پایه خیره‌کننده در حین بازی با سیم شکسته نجات داد.

موری قهرمان سه دوره گرند اسلم به وضوح از تغییر حرکت ناراحت بود و در یک ست نهایی نسبتاً یک طرفه مقاومت کمی نشان داد و دیمیتروف در کمتر از دو ساعت و نیم برنده شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *