گوربنکو شناگر اسرائیلی در مسابقات جهانی پس از کسب مدال طلا توسط کولبر بریتانیایی هو شد | شنا كردن

آناستازیا گوربنکو شناگر اسرائیلی پس از کسب مقام دوم در ماده 400 متر مختلط زنان در روز پایانی مسابقات جهانی آبزیان در قطر روز یکشنبه توسط بخشی از تماشاگران هو شد.

آناستازیا گوربنکو اسرائیلی پس از کسب مقام دوم در مسابقات شنای قهرمانی جهان در دوحه در مسابقات جهانی شنای 400 IM زنان در طول مصاحبه خود هو شد. pic.twitter.com/3ajYuryn63

– کایل سوکول (@kylesockwell) 18 فوریه 2024

گوربنکو 20 ساله در حال مصاحبه بود که پس از مسابقه شعارهایی در Aspire Dome در دوحه شنیده شد. وقتی دوباره هو شد، لبخندی زد و آهی کشید، این بار در حالی که در مراسم مدال به سمت سکو رفت. سایرین در میان جمعیت با کف زدن و تشویق تا حدی این تمسخرها را خفه کردند.

حضور شناگران اسرائیلی در قطر مورد انتقاد برخی از معترضان در دوحه در بحبوحه جنگ اسرائیل و غزه قرار گرفت. وب سایت SwimSwam گفت: زمانی که نام گوربنکو به زبان انگلیسی اعلام شد، بوس شنیده می شد، اما زمانی که به زبان عربی ذکر می شد، شنیده نمی شد. در طول مسابقات قهرمانی، سربازان به عنوان یک اقدام امنیتی به تیم اسرائیلی متصل شدند.

گوربنکو گفت: “من یک هفته است که اینجا هستم. همه این صداها را شنیده ام، اما گوش گیر دارم. من در منطقه خودم هستم. من اینجا هستم تا کاری را که دوست دارم انجام دهم، یعنی ورزش انجام دهم.” من اینجا هستم تا نماینده کشورم باشم… و این کار را با پرچم اسرائیل انجام می دهم و به آن افتخار می کنم.

فریا کولبرت از بریتانیای کبیر در 4 دقیقه و 14/37 ثانیه برنده مسابقه شد. گوربنکو با 4:37.36 در جایگاه سوم قرار گرفت و سارا فرانچسکی ایتالیایی با 4:37.86 در جایگاه سوم قرار گرفت.

مدال نقره گوربنکو اولین مدال شنای اسرائیل در مسابقات جهانی آبزیان بود. او به عنوان فرزند خانواده ای که از اوکراین مهاجرت کرده بودند در اسرائیل به دنیا آمد. او در مسابقات جهانی دوره کوتاه 2021 دو مدال طلا کسب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *