یانگ بویز – من سیتی، سلتیک – اتلتیکو، پی اس جی – میلان و موارد دیگر: لیگ قهرمانان – زنده | لیگ قهرمانان

رویدادهای مهم

امتیازات نیمه اول این مسابقات اولیه:

بارسلونا 2-0 شاختار
فاینورد 2-0 لاتزیو
فرمین لوپز یک گل زیبا برای دومین بارسا به ثمر رساند. استعداد بعدی که از خط لوله خارج می شود؟ لاتزیو در روتردام در فضایی پر سر و صدا و قدیمی بازی می کند.

پیشگفتار

پس از درام دیشب، شانس بیشتری در دیدارهای پایانی پیش از بازگشت مرحله گروهی به میهمان وجود دارد. در آنجا نیز تاریخ وجود دارد، زیرا هر هوادار سلتیک اف سی خاطرات بدی از اتلتیکو مادرید در 49 سال پیش و هک کردن جینکی جیمی جانستون، کنی دالگلیش و دیگران توسط یک تیم اتلتی دارد که با هشت نفر به پایان رسید. تصمیم اتلتی برای پوشیدن همان پیراهنی که سال‌ها پیش می‌پوشید، دست کم تحریک‌کننده به نظر می‌رسد. بیایید امیدوار باشیم که این فقط بیشتر از این نیست … ما اینجا با کی شوخی می کنیم؟ اگر حادثه با هرج و مرج به پایان برسد و کسی به طور جدی آسیب نبیند، این صحنه هایی است که ما احتمالاً دوست داریم ببینیم.

از این موضوع که بگذریم، نیوکاسل – بروسیا دورتموند باید جوی داشته باشد که با شروع ساعت 20 ورزشگاه را هیجان زده کند، ضمن اینکه بازی پی اس جی – میلان در دیگر بازی این گروه نیز بسیار مهم به نظر می رسد.

آیا منچسترسیتی یانگ بویز را قتل عام خواهد کرد؟ این امر محتمل به نظر می رسد، با رقابت RB لایپزیگ و ستاره سرخ بلگراد برای مقام دوم در گروه های مربوطه خود، یعنی قهرمانی در لیگ اروپا.

چند بازی زودهنگام روی دیدارهای بارسلونا – شاختار و فاینورد – لاتزیو، در سلتیک و بین پورتو و آنتورپ تأثیر خواهد گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *