Åberg اروپایی ارزش خود را در روز سوم مسابقات قهرمانی PGA ثابت کرد | تور اروپا

همه 12 بازیکن جام رایدر اروپا در اینجا به موفقیت دست یافته اند. اما همه نگاه ها به یک مرد است. اگر لوک دونالد لودویگ ابرگ را به‌عنوان نمادی برای دیدار با ایالات متحده در رم در رم انتخاب نمی‌کرد، اکنون ممکن است بی‌معنی به نظر برسد.

هجده شکاف بین این جوان برجسته و بزرگترین پیروزی دوران حرفه ای او در مسابقات قهرمانی PGA وجود دارد. انطباق بی عیب و نقص ابرگ با گلف نخبه بر حس او نسبت به چیزی که دونالد یک استعداد نسلی می نامد تأکید می کند. این همان چیزی است که رویاهای سوئدی از آن ساخته شده است.

این بازیکن 23 ساله نمی تواند هر کاری که می خواهد انجام دهد. پس از 54 حفره، او با 16 امتیاز از هم تیمی های رایدر کاپ تامی فلیت وود و کانر سایم دو امتیاز فاصله دارد. اسکاتلندی امتیاز قابل توجه 65 را ثبت کرد. آرون رای، رایان فاکس و کالوم شینکوین زیر 13 سال سن دارند.

9 شوت از 31 شلیک از جلو در دور سوم نشان دهنده گرسنگی Åberg بود. او در اینینگ سیزدهم دو تا بود، جایی که حداقل با برخورد به درختان، نشانه‌هایی از خطاپذیری نشان داد. درست همانطور که او به یک باوچه دوتایی نگاه می کرد، ابرگ از ارتفاع 36 فوتی بیرون رفت تا برتری خود را در زمین حفظ کند.

Åberg اشتباه را با یک پرنده در 15 و یک ضربه دیگر در پایان جبران کرد. در اولین بازدید خود از مسیر غربی، به ظاهر بدون عرق کردن، 68، 66 و 66 را سوار کرد.

66 سالگی جان رحم یعنی 12 سالش. قهرمان مسترز توماس دتری را برای شرکت جمعی دارد. بهترین دور هفته روری مک‌ایلروی، با امتیاز 67، همچنان 10 امتیاز از او عقب است. به عنوان یک عضو کاملاً ثبت نام شده در کلوپ هواداران Åberg، ذهن مک ایلروی از قبل در رم خواهد بود.

دستاورد دنی ویلت در آخر هفته این مسابقات برگزار می شود. قهرمان سابق مسترز در دور اول کمتر از 14 سوراخ بود که پارگی در شانه چپ او شروع به ایجاد درد شدید کرد. ویلت چهار بازی اخیر را بالاتر از میانگین پنج بازی انجام داده است. 71های متوالی به این معنی بود که او دست بالا را داشت. دور سوم 70 نیز با توجه به شرایط کاملاً چشمگیر بود.

ویلت روز دوشنبه با یک متخصص مشورت خواهد کرد که نتیجه احتمالی آن جراحی است. او علاوه بر پارگی، کیست هایی نیز در اطراف لابروم خود دارد.

ویلت گفت: وقتی احساس می کنید نمی توانید رقابت کنید و درد دارید، بازی کردن هیچ فایده ای ندارد. “تعداد کارهایی که برای عبور از 18 سوراخ بدون هیچ پیشرفت یا بهبودی باید انجام دهم بسیار زیاد است. عالی نیست. من حدوداً سه سال آن را به خوبی انجام داده ام، اما هشت ماه گذشته بسیار عجیب بوده است.”

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

او تخمین می زند که زمان بهبودی پس از هر عمل جراحی می تواند حداقل 9 ماه باشد. “من می دانم چه کاری می توانم انجام دهم. من بارها برنده شدم و در سراسر جهان خوب بازی کردم. وقتی در شرایط خوبی باشم و هیچ نقصی نداشته باشم، می توانم رقابت کنم. متأسفانه، وقتی اینطور است و شما دائماً با چیزی دست و پنجه نرم می کنید، بازگشت به آن طرز فکر بسیار دشوار است. همیشه این فکر در سر شما وجود دارد که ممکن است چیزی شعله ور شود یا از بین برود. مردم این را نمی‌دانند، آنها فقط به امتیازات شما نگاه می‌کنند و فکر می‌کنند که دارید بازی‌های مزخرفی انجام می‌دهید.”

ویلت در پاسخ به این سوال که آخرین بار کی بدون درد بازی کرده است، لبخند غمگینی می زند. او گفت: “من مدت زیادی است که این کار را انجام نداده ام.” من واقعاً نمی توانم به شما بگویم چه زمانی این اتفاق افتاد. برای به دست آوردن شتاب، هفته ها یا ماه ها را پشت سر گذاشتم که همه چیز خوب بود اما نه شش یا نه ماه. همه بچه ها این روزها آنقدر خوب هستند که باید ساعت ها برای رقابت با آنها وقت بگذارید. میدونی، یه بچه کوچولو دوبرابر تو کار میکنه و صدمه نمیبینه.»

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دادن

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از آخرین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *