گلف
Åberg با انتخاب رایدر کاپ سیگنال تغییر گارد در اروپا را داد |  جام رایدر

Åberg با انتخاب رایدر کاپ سیگنال تغییر گارد در اروپا را داد | جام رایدر

طولی نکشید که لودویگ ابرگ در میان نخبگان گلف حرفه ای مورد توجه قرار گرفت. در محیطی که به شدت خودخواهانه بود، پیشرفت سریع ابرگ به دسیسه منجر شد. فقط از جاستین رز بپرس

شماره 1 سابق جهان می‌گوید: «من صحنه دانشگاه را به دقت دنبال نمی‌کنم، بنابراین از همه نام‌هایی که وارد می‌شوند آگاه نبودم، اما صادقانه بگویم، بسیار آگاه بودم که این اسب نر اروپایی در حال حرفه‌ای شدن است. نام او خیلی سریع در جدول امتیازات قرار گرفت. دنبال کردن او آسان شد.

او یکی از آن بازیکنانی است که بازی بسیار چشمگیری را ارائه می کند. بنابراین در شب، اگر هیچ برنامه گلف را تماشا نکرده اید، می توانید کلیک کنید و به ردیاب شات او بروید. شما می گویید، خدای من، چمن 340 یاردی به وسط زمین خورد و یک گوه انداخت. شما با کمی کنجکاوی بیشتر او را دنبال می کنید، زیرا او تمایل دارد چند اسلحه داشته باشد که همه آنها را ندارند.” به تیم ایالات متحده اخطار داده شده است.

Åberg در ژوئن حرفه ای شد. او هنوز در مسابقات قهرمانی بزرگی شرکت نکرده است. اواخر این ماه در رم، این بازیکن 23 ساله سوئدی برای اروپا در جام رایدر بازی خواهد کرد. این صعود مظهر شهاب‌شناسی است.

رز می گوید: «اخیراً او دومین سلاح خود را به نمایش گذاشت، یعنی آرامش زیر فشار. “ما برای مدت طولانی در مورد او برای جام رایدر در مورد حرفه اش صحبت می کردیم. او تقریباً 75٪ از دوران حرفه ای خود را تحت فشار تلاش برای ایجاد یک تیم رایدر کاپ گذرانده است.”

چاپ، چه چاپی؟ به هر حال، ابرگ احتمالاً از لوک دونالد انتخاب می‌کرد، اما او استدلال خود را با دور پایانی 64 برای برنده شدن در مسابقات مسترز اروپا در روز یکشنبه بی‌رقیب کرد. همانطور که اروپا در جستجوی قهرمانان جدید است – یان پولتر، لی وست وود و سرجیو گارسیا شاید صحنه جام رایدر را برای همیشه ترک کرده باشند – زمان اجرای این گلف باز نمی توانست بهتر از این باشد. در گلف اروپایی، تعویض گارد با جلو و مرکز Åberg وجود دارد.

دونالد می گوید: «این پسران کوچک آماده هستند. آنها نترس و هیجان زده هستند تا آنچه رایدر کاپ است را تجربه کنند.

Åberg خونسردی خود را در طول صعود خود به پیروزی در سوئیس حفظ کرد. عکس: استوارت فرانکلین/گتی ایماژ

در واقع، Åberg آنقدر باحال به نظر می رسد که بعید به نظر می رسد که مجذوب دوسالانه دوسالانه شود. حتی خلق و خوی ابرگ نیز نقطه قوت زیادی است. او می‌گوید: «من در حال ماندن، در حال ماندن بسیار خوب هستم. من خیلی بالا، خیلی پایین و خیلی از خودم دور نمی شوم. حدس می‌زنم این یکی از دلایلی باشد که در گلف آماتوری در کالج موفق شدم. من توانستم احساساتم را دست نخورده نگه دارم.

Åberg که در شهر اسلوو با تنها 20000 نفر سکنه متولد شد، زمانی به فوتبال علاقه داشت. گلف خیلی زود کنترل را در دست گرفت. محصول تگزاس Tech با پیوستن به رده های حرفه ای به عنوان بهترین آماتور جهان معرفی شد. حتی قبل از آن، او کلاسیک صحرای دبی 2023 را با امتیاز 65 افتتاح کرد. در حالی که Åberg در خانه در سوئد بود، برای دو موفقیت در لیگ نوردیک در طول کووید، بازیکنان حرفه ای را شکست داد. او عضوی از اتحادیه سوئد بود که قهرمان تگ تیم اروپا در سال 2019 شد. اکنون Åberg از این که از او بپرسند آیا چشمانش بر رتبه های برتر جهان متمرکز است ابایی ندارد. “اوه، قطعا. قطعا.”

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

راهنمای سریع

جام رایدر 2023: تیم ها

نمایش دادن

اروپا

روری مک ایلروی (NI)، جان رام (اسپا)، رابرت مک اینتایر (اسکو)، ویکتور هوولند (نور)، تیرل هاتون (انگلیسی)، مت فیتزپاتریک (انگلیسی). تامی فلیتوود (انگلیسی)، سپ استراکا (اتریش)، جاستین رز (انگلیس)، شین لوری (ایر)، نیکولای هویگارد (دن)، لودویگ آبرگ (سوئد).
کاپیتان: لوک دونالد. دستیاران کاپیتان: توماس بیورن، ادواردو مولیناری، نیکلاس کولسرتس، خوزه ماریا اولازابال، فرانچسکو مولیناری.

ایالات متحده آمریکا

اسکاتی شفلر، ویندهام کلارک، برایان هارمن، پاتریک کانتلی، مکس هما، زاندر شاوفله. بروکس کوپکا، جردن اسپیث، کولین موریکاوا، سم برنز، ریکی فاولر، جاستین توماس.

کاپیتان: زک جانسون. دستیاران کاپیتان: استیو استریکر، دیویس لاو سوم، جیم فیوریک، فرد دابلز، استوارت سینک.

تاریخ: 29 سپتامبر – 1 اکتبر
محل: باشگاه مارکو سیمونه، رم

– حروف کج

از بازخورد شما متشکرم.

دستاوردهای Åberg در دانشگاه به او وضعیت کامل را در تور PGA تا پایان فصل بعد داد. چیزی که برای دونالد مهمتر بود این بود که این نابغه عزم خود را برای رسیدن به جام رایدر نشان داد و پس از بسته شدن مسابقات مقدماتی خودکار در اروپا حضورهای متوالی داشت. Åberg قبل از پیروزی خیره کننده خود در کوهستان سوئیس در مسابقات مسترز چک چهارم شد. هفت راند از هشت دور 68 یا کمتر بود.

دونالد در مورد Åberg می گوید: «او پتانسیل تبدیل شدن به یکی از فوق ستاره های گلف را دارد. در حالی که ایالات متحده در حال تلاش برای خروج از تنگه Whistling است، جایی که یک تور 19v9 است، اروپا قطعا می تواند آن را انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *