گلف
Åberg با شروع خیره کننده مسابقات قهرمانی PGA در Wentworth | از مک ایلروی پیشی گرفت  تور اروپا

Åberg با شروع خیره کننده مسابقات قهرمانی PGA در Wentworth | از مک ایلروی پیشی گرفت تور اروپا

یک سال پیش، لودویگ Åberg در حال صعود به بالای رتبه بندی گلف آماتور بود. هیچ کس نبود جز اینکه پیروان فداکار او در این ورزش به ویژه از کیست او آگاه بودند. در مسابقات قهرمانی PGA او می‌توانست در گمنامی سعادتمندانه در میان گالری‌های Wentworth پرسه بزند.

تشریح ظهور بعدی Åberg به عنوان شهاب‌سنگ به نظر می‌رسد دست کم گرفته شود. DP برای برگزاری رویداد شاخص تور جهانی در سال 2023 به انگلستان آمد، با ستایش روری مک ایلروی، جاستین رز، جان رام و ویکتور هوولند. پس از انتخاب شدن به عنوان وایلدکارت برای تیم جام رایدر اروپا، Åberg به یک نقطه صحبت در گلف جهان تبدیل شد.

جفت شدن او با مک ایلروی و هاولند در دورهای آغازین در ونت ورث (گرت بیل در بین تماشاچیان حضور داشت) ستاره شدن تازه یافته او را تایید کرد. مجموع 68 Åberg یک با Hovland عقب افتاد و چهار مورد بهتر از چیزی بود که McIlroy توانست در کورس غربی جمع آوری کند. این بازیکن 23 ساله سوئدی به ساختن همه چیز ادامه می دهد.

Åberg گفت: “این عالی بود.” “کمی بیشتر از آنچه من عادت داشتم، مردم مرا دنبال می کنند. بازی کردن با این دو نفر واقعا لذت بخش بود. راستش سطح گلف که آنها می توانند انجام دهند بسیار شگفت انگیز است و برای من تماشای آن بسیار جالب است.

من به نوعی در اطراف خیابان‌ها پرسه می‌زدم، تقریباً بازویم گیر می‌کرد، اما واقعاً از آن لذت بردم. “من به روشی که امروز با آن برخورد کردم افتخار می کنم.”

البته این یک آبجو کوچک در مقایسه با رم در اواخر این ماه است، زمانی که طرفداران اروپایی و آمریکایی فضا را با هیاهوی بزرگی برانگیختند. Åberg تنها در ژوئن حرفه ای شد. ماهیت به ظاهر غیرقابل انعطاف او در واقع بسیار مهم است. هاولند گفت: «او آماده است. او مطلقاً از هیچ لحظه ای نمی ترسد.

“بدیهی است که این هفته یک رویداد بزرگ، یک رویداد بسیار تاریخی است و همه ما می خواهیم در اینجا خوب عمل کنیم. اما من فکر می کنم به خصوص پس از سفر به رم (اوایل این هفته) و گذراندن مدتی با هم و تماشای دوره، فکر می کنم که ما فکر می کنم که ما می خواهیم این کار را انجام دهیم. همه کمی در ذهنیت رایدر کاپ هستند. بنابراین داشتن دو فکر در آن واحد کمی عجیب است.”

لودویگ Åberg و روری مک ایلروی که در جام رایدر امسال بخشی از تیم اروپایی خواهند بود، پس از دور افتتاحیه در Wentworth با یکدیگر دست می دهند. عکس: پل چایلدز/ اکشن تصاویر/ رویترز

روز Åberg حتی بهتر بود اگر برای کشش که در 17 از محدوده خارج شد نبود. او نمی توانست بهتر از یک هفت گانه دوبلور کار کند. با این حال، یک دویدن متوالی از پنج پرنده متوالی از یازدهمین و آخرین به این معنی بود که او به طور غیرمنطقی تحت تأثیر این خطا قرار نگرفت. Åberg گفت: “من فکر می کنم این زمین گلف بسیار ساده است.”

“اگر توپ را بیرون از سه راهی جلوی خود قرار دهید، سانترهای زیادی دریافت خواهید کرد. خوشبختانه امروز چند شوت خوب زدم و البته چند ضربه هم زدم. فکر می کنم این چیزی است که من”. باید به این کار ادامه دهم و آن را همان طور که هست بپذیرم.” به نظر خوب می رسد و بسیار ساده به نظر می رسد.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

همه 12 نفر از تیم اروپایی لوک دونالد در ونت ورث مستقر هستند. با توجه به تضاد دوسالانه، زبری سنگین، که در ایتالیا نیز اعمال می‌شود، عمدی به نظر می‌رسد. در حالی که شین لوری و تامی فلیت‌وود در کنار یکدیگر راند 69 را ثبت کردند، 70 سپ استراکا با دونالد برابری کرد. لوری گفت: «بازی شما باید در آنجا تیز باشد.

مارکوس هلیگیلد با امتیاز 64 در صدر جدول قرار گرفت. بازیکن دانمارکی در مجموع 10 پرنده با 8 امتیاز کمتر از همتای خود ساخته است. هلیگیلد گفت: «من واقعا بد در محدوده تیراندازی می کردم. از مربیم پرسیدم چه کار کنم؟ من پرسیدم. او گفت: “آره، احتمالاً عالی بازی می کنی.” اینطور شد. این یکی از بهترین رویدادهایی است که تا به حال در آن شرکت کرده ام. “من دوست دارم اینجا باشم.”

در میان کسانی که در حال مبارزه بودند، بیلی هورشل بود که به 75 سال کاهش یافت. قهرمان سابق فرانچسکو مولیناری نیز با این امتیاز مطابقت داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *