FA در حال تحقیق درباره شعار تراژدی در بازی لوتون و لیورپول لیگ برتر | شهر لوتون

اتحادیه فوتبال از پلیس اطلاعات بیشتری در مورد شعارهای شنیده شده در خیابان Kenilworth در روز یکشنبه درخواست کرده است که به طور غیرمستقیم به فاجعه هیلزبورو اشاره می کند و همچنین از لوتون خواسته است تا مشاهدات خود را پس از تساوی 1-1 آنها مقابل لیورپول ارائه دهد.

طعنه بخشی از هواداران میزبان در نیمه دوم توسط یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول و جیمی کاراگر، کاپیتان سابق لیورپول، که در Sky Sports به عنوان مفسر بازی کار می کند، محکوم شد. لیورپول که در فصول اخیر از نزدیک با گروه های هواداران منچسترسیتی و منچستریونایتد همکاری کرده است تا آنها را در مورد آسیب های ناشی از شعارهای تراژدی آگاه کند، از لوتون پرسیده است که قصد دارند در مورد رویدادهای یکشنبه چه اقدامی انجام دهند.

اتحادیه فوتبال انگلیس روز دوشنبه در بیانیه ای اعلام کرد: ما از فاجعه بازی دیروز لیگ برتر بین لوتون تاون و لیورپول مطلع هستیم و منتظر مشاهدات بیشتر از لوتون تاون و جزئیات بیشتر از سوی پلیس هستیم.

ما به شدت این نوع شعارها را محکوم می کنیم و به همکاری نزدیک با سهامداران خود در سراسر بازی، از جمله باشگاه ها، لیگ ها، گروه های هوادار و مقامات مربوطه برای رسیدگی فعالانه به این موضوع ادامه خواهیم داد.

اعتقاد بر این است که این شعار مدت کوتاهی پس از نیمه تمام رخ داده است، زمانی که بازی هنوز بدون گل بود، و یکی از یک سری آهنگ های خصمانه بود که هدف آن طرفداران مسافر در طول یک برخورد پرشور بود. کلوپ و همتای لوتون او راب ادواردز گفتند که آنها این شعارها را نشنیده اند، اما سرمربی لیورپول اضافه کرد: شرم بر کسی که این حرف را زد.

ادواردز گفت: “من متوجه خواهم شد که چه چیزی گفته شد، اما نمی توانم در مورد آن اظهار نظر کنم.” من نمی‌خواهم در حال حاضر چیزی اشتباه بگویم.

کاراگر از هواداران لوتون انتقاد کرد و گفت که تمسخر فاجعه ای که در آن 97 هوادار لیورپول در سال 1989 جان خود را از دست دادند، همه چیز را خیلی دور می کند. او گفت: “شکی نیست که به عنوان هوادار باید رقابتی باشید. اما ما بهتر از این هستیم.”
این اتفاق دو یا سه بار در بازی رخ داد. همه باشگاه ها در این سال ها در مقاطع مختلف مقصر بوده اند. اما فکر می‌کنم در دنیایی که اکنون در آن زندگی می‌کنیم بهتر از آن هستیم.»

گاردین در ماه آوریل گزارش داد که لیگ برتر پس از افزایش قابل توجه حوادث، سرکوب شعارهای تراژدی را تشدید کرده است. یک کارگروه لیگ برتر که در سال جاری برای رسیدگی به این موضوع تشکیل شده است، شامل باشگاه‌ها، اتحادیه فوتبال، لیگ فوتبال انگلیس و اتحادیه حامیان فوتبال است، از پلیس و سرویس دادستانی سلطنتی خواسته است تا درباره قوانینی که می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد صحبت کنند. محکومیت های او را دنبال کنید.او مشورت کرد. عاملان ادعایی

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

به عنوان بخشی از ابتکار عمل “عشق از فوتبال، محافظت از بازی” توسط مقامات فوتبال انگلیس در آستانه این فصل، تغییرات قانونی و اقدامات سخت جدید ارائه شده است که منجر به مجازات افرادی می شود که در رویدادهای مرتبط با آن دست داشته اند. به تراژدی جرایمی که با محرومیت استادیوم و پیگرد کیفری احتمالی روبرو هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *