Jannik Sinner برای قهرمانی در میامی اوپن، گریگور دیمیتروف را کنار زد | جنیک گناهکار

در ساعاتی پس از پیروزی جانیک سینر در اوپن استرالیا، این ایتالیایی همچنان در تلاش بود تا دستاوردهای متحول کننده زندگی خود را هنگام صحبت با رسانه ها هضم کند. اکثر بازیکنان در پست او ممکن بود به خود اجازه دهند لحظه ای استراحت کنند و از لحظه لذت ببرند، اما حتی با وجود جامی که هنوز در دست داشت، سینر از قبل به آینده فکر می کرد: “می دانم که باید سخت تر کار کنم، زیرا حریفان خواهند یافت. راهی برای شکست دادن من و من باید آماده باشم.”

پس جای تعجب نیست که Sinner از اولین عنوان اصلی خود به عنوان سکوی پرشی برای رسیدن به ارتفاعات بیشتر و ادامه عملکرد در سطح شگفت انگیز و ثابت استفاده کرده است. سینر فصل اولیه بی عیب و نقص خود را در زمین هارد با برتری کامل از یازدهمین بازیکن، گریگور دیمیتروف کامل کرد و به راحتی دومین عنوان Masters 1000 خود را در میامی اوپن، 6-3، 6-1 به دست آورد.

سه ماه مانده به شروع فصل، با اتمام اولین دوره هارد کورت، Sinner در رده 1 مسابقه ATP قرار گرفت و به رتبه 2 در رده بندی صعود خواهد کرد که یک رکورد جدید حرفه ای است. شکی نیست که این بازیکن 22 ساله تا اینجای سال بهترین بازیکن جهان بوده است و در حالی که نواک جوکوویچ تنها 1015 امتیاز فاصله دارد و به ندرت بازی می کند به شماره 1 نزدیک می شود.

سینر که فصل گذشته را با هدایت ایتالیا به قهرمانی دیویس کاپ به پایان رساند، با سه قهرمانی به علاوه جام دیویس در این دوره به رکورد 25-1 دست یافت و تعداد قهرمانی ها را به 13 رساند. حریف دو هفته پیش او در ایندین ولز کارلوس آلکاراز بود و با بازگشت راست و کسب عنوانی دیگر قدرت روحی خود را نشان داد.

وقتی Sinner به تور رفت، به سرعت به خاطر شلیک های هسته ای خود شناخته شد، اما سرویس او که زمانی از بقیه بازی خود عقب بود، به طرز چشمگیری بهبود یافته و اکنون یکی از بهترین سلاح های او است. او با 88 درصد امتیازی که در اولین سرویس به دست آورد فینال را به پایان رساند و هیچ بریکی نداشت.

راهنمای سریع

چگونه می توانم برای هشدارهای اخبار ورزشی ثبت نام کنم؟

نمایش دادن

  • برنامه Guardian را از فروشگاه برنامه iOS در iPhone یا فروشگاه Google Play در Android با جستجوی “The Guardian” دانلود کنید.
  • اگر قبلاً برنامه Guardian را دارید، مطمئن شوید که از آخرین نسخه استفاده می کنید.
  • در برنامه Guardian، روی دکمه Menu در پایین سمت راست ضربه بزنید، سپس به تنظیمات (نماد چرخ دنده) و سپس Notifications بروید.
  • اعلان‌های ورزشی را روشن کنید.

از بازخورد شما متشکرم.

Sinner همچنین در چند سال اخیر به یک ورزشکار برتر تبدیل شده است. او نه تنها با سرعت و وزن شوت خود بی امان دفاع دیمیتروف را شکسته است، بلکه حرکات او اکنون عبور مداوم توپ از او را دشوار می کند. Sinner همه جا حضور داشت، ضربات دیمیتروف را که در راندهای قبلی تمام کننده بودند، می گرفت و هر ضربه متوسطی را که از دیمیتوف زده می شد مجازات می کرد، ضرباتی را ردیف می کرد که بدون زحمت از کنار او می گذشت.

این یک تورنمنت باورنکردنی برای دیمیتروف بوده است که در سن 32 سالگی به جمع 10 تیم برتر باز می گردد و برخی از بهترین تنیس های دوران حرفه ای خود را بازی می کند. او لحظات بزرگ را بهتر از سال های گذشته مدیریت می کند. راهیابی عالی او به فینال شامل سه برد در 10 تیم برتر جهان بود، و حذف آلکاراز شماره 2 جهان در یک چهارم نهایی، یکی از بهترین عملکردهای دوران حرفه ای او بود.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

اما در حال حاضر گناهکار بسیار کامل، بیش از حد اعتماد به نفس، بیش از حد سرسخت است، و هیچ کس دیگری در جهان در حال حاضر وجود ندارد که به طور مداوم استانداردهایی را که او در هر بار قدم گذاشتن در زمین تعیین می کند، رعایت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *