بسکتبال
Mindaugas Kuzminskas: “دیدید چند هوادار به بازی آمدند؟”

Mindaugas Kuzminskas: “دیدید چند هوادار به بازی آمدند؟”


ارسال شده توسط Cesare Milanti / [email protected]

مانیل، فیلیپین – مینداوگاس کوزمینسکاس که با کسب 14 امتیاز با امتیاز 4 بر 4 از پشت قوس بار دیگر به لیتوانی کمک کرد، به تیم ملی کمک کرد تا با نتیجه 100 بر 84 مقابل اسلوونی به پیروزی برسد و به مبارزه خود برای کسب مقام پنجمی در سال 2023 ادامه دهد. جام جهانی فیبا

مهاجم لیتوانیایی در صحبت با Eurohoops پس از پیروزی چشمگیرش مقابل اسلوونی، از حمایت در مانیل تمجید کرد. “با وجود اینکه ما برای مدال نمی جنگیم یا مستقیماً به بازی های المپیک نمی رویم، شما دیده اید که هواداران زیادی به بازی آمده اند، درست است؟”او درخواست کرد. ما باید برای آنها، برای غرورمان بجنگیم. در عین حال، ما باید برای افرادی که با حذف مدرسه و کار در لیتوانی در کل مسابقات از ما حمایت کردند، بجنگیم. ما برای آنها بازی می کنیم”اضافه.

پس از باخت مقابل صربستان در مرحله یک چهارم نهایی، تیم ملی لیتوانی موفق شد ریکاوری کند و توپ را با 28 پاس گل به خوبی تقسیم کرد و با درصد شوت 56.0 درصد بازی کرد. “ما در تمام جام جهانی به جز یک بازی اینطور بازی کردیم. اما آن بازی مهم ترین و دردناک بود. حتی امروز که خوب بازی کردیم، خاطرات بازی دو روز پیش برگشت و به این فکر می کردیم. چی شد.”کوزمینسکاس آن را اضافه کرد.

اکنون لیتوانی منتظر مبارزه با لتونی لوکا بانچی در مبارزه ای بین برادران است. “حدس می زنم اگر بگویم غافلگیر کننده نیست، دروغ می گویم. این یک غافلگیری بود، و فکر می کنم برای بسیاری از مردم غافلگیرکننده بود که ما نیز آنجا بودیم. ما بازیکنان زیادی نداریم. ما همدیگر را برالیوکاس صدا بزنید، که به معنی برادر است، و کشورهای ما هم همینطور. اما بیرون از زمین، داخل، همیشه عالی است. دعوا در جریان است.”این بازیگر 33 ساله اخیراً اظهاراتی در مورد درگیری که با همسایگان بالتیک داشته است، بیان کرده است.

مهاجم سابق المپیا میلان با میانگین 11.0 امتیاز، 3.7 ریباند و 1.9 پاس منجر به گل در هر بازی، با 75.0 درصد دو ضرب، 48.0 درصد شوت در عمق و 84.6 درصد شوت، یکی از جالب ترین بازیکنان برای تماشای جام جهانی 2023 فیبا بود. درصد روبان خیریه

اعتبار عکس: جام جهانی فیبا 2023

جام جهانی آینده را تماشا کنید سرویس پخش رسمی فیبا! به Courtside 1891 بپیوندید و یک ثانیه از اکشن را از دست ندهید!

آخرین اخبار دنیای بسکتبال را بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *