PGA Tour مذاکرات با LIV و DP World Tour را تا سال 2024 تمدید کرد | تور PGA

مذاکرات بین PGA Tour، DP World Tour و صندوق سرمایه گذاری عمومی عربستان سعودی (PIF) فراتر از مهلت اولیه 31 دسامبر تمدید شده است.

خیره کننده دنیای گلف حرفه ای مردان، یک چارچوب توافق بین سازمان ها در 6 ژوئن اعلام شد و در ابتدا قرار بود قبل از پایان سال 2023 امضا شود. بحث ها به دلیل ظهور علاقه از سوی گروه های سهام خصوصی پیچیده شد. تور PGA در 10 دسامبر اعلام کرد که در حال مذاکره با گروه ورزشی استراتژیک (SSG) است، یک گروه سرمایه گذاری که توسط مالک باشگاه لیورپول، Fenway Sports Group رهبری می شود.

در یادداشتی که در 31 دسامبر برای بازیکنان ارسال شد، جی موناهان، کمیسر تور PGA گفت: «پیشرفت معناداری» با SSG انجام شده است و «بحث‌های سازنده» با تور جهانی DP و PIF، که هزینه‌های پیست گلف جداشده LIV را تأمین می‌کند، ادامه دارد.

موناهان نوشت: «می‌خواستم در مورد بحث‌هایمان با گروه ورزش استراتژیک، صندوق سرمایه‌گذاری عمومی و تور جهانی DP اطلاعاتی به روز ارائه کنم. همانطور که می دانید (سیاست PGA Tour) هیئت مدیره به اتفاق آرا به مدیریت دستور داد تا مذاکرات خصوصی را با SSG دنبال کند. “خوشحالم که گزارش دهم پیشرفت قابل توجهی داشته ایم و اطلاعات بررسی لازم را در اختیار SSG قرار داده ایم.”

وی ادامه داد: با پیشروی در بحث هایمان، روی نهایی کردن شرایط و تدوین اسناد لازم تمرکز می کنیم. ما به گفتگوهای فعال و سازنده خود با تور جهانی PIF و DP ادامه می دهیم. اگرچه در ابتدا ضرب‌الاجل دستیابی به توافق را 31 دسامبر 2023 تعیین کردیم، اما بر اساس پیشرفت‌هایی که تا به امروز داشته‌ایم، در تلاش هستیم تا مذاکرات خود را تا سال آینده تمدید کنیم.

“هدف ما برای سال 2024 این است که با SSG، PIF و DP World Tour قرارداد ببندیم و آنها را به عنوان سرمایه گذاران اقلیت شرکت های PGA Tour وارد کنیم. این مشارکت‌ها به ما امکان می‌دهد به نفع بازیکنان، هواداران و حامیان مالی متحد شویم، نوآوری کنیم و در این بازی سرمایه‌گذاری کنیم.»

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

LIV Golf ماه گذشته با امضای قراردادی چند میلیون دلاری، قهرمان مسترز، جان رام، کودتای بزرگی به ثمر رساند، علیرغم اینکه شماره 3 جهان قبلاً اصرار داشت که علاقه ای به پرش با کشتی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *