بسکتبال
Telekom Baskets Bonn فصل BCL را با پیروزی مقابل بورساسپور آغاز کرد

Telekom Baskets Bonn فصل BCL را با پیروزی مقابل بورساسپور آغاز کرد


توسط تیم Eurohoops / [email protected]

Bursaspor Info Yatırım که در فصل عادی لیگ قهرمانان بسکتبال با 20 امتیاز مغلوب ریو بروگان شده بود، نتوانست در دور دوم شرکت کند و در خانه با نتیجه 91 بر 91 مغلوب تلکام بسکتس بن شد. 73.

تیل پاپ مهاجم قد بلند 25 ساله که پس از مهاجرت به بسکتبال پاریس هدایت تیم کاملا متفاوتی را با مربیگری رول مورز بر عهده داشت، با 16 امتیاز و شوت 9/6 از زمین بهترین گلزن تیم آلمان شد. ساویون فلگ که از روی نیمکت آمده بود با 10 امتیاز، 8 ریباند و 3 پاس منجر به گل بازی کرد. Telekom Baskets Bonn در مجموع پنج بازیکن داشت که بازی را دو رقمی به پایان رساندند.

جانی همیلتون، مرکز سابق فنرباغچه با 17 امتیاز، 6 ریباند و 2 پاس منجر به گل عملکرد فوق العاده ای داشت و شوت های عالی از زمین (8/8) داشت. آنتونی براون که کار خود را از لس آنجلس لیکرز آغاز کرد و در فصل 2021-2022 در تیم سبز-سفید بازی کرد، با 13 امتیاز، 5 ریباند و 5 پاس منجر به گل به دنبال این باخت بود.

Telekom Baskets Bonn که بازی را با نتیجه 9-0 آغاز کرد و در ساعت 9:44 تیم میهمان را با نتیجه 26 بر 14 پیش انداخت، از ابتدا بیانیه ای داد و به بردهای خارج از خانه خود در BCL ادامه داد و شروع به صعود کرد. 10 برد متوالی بعد از فصل 2022-23. بورساسپور هرگز نتوانست خود را در این بازی بیابد و در امتیازاتی که از منطقه رنگ آمیزی به دست آورده بود (41-16) عقب افتاد.

تلکام بسکتس بن که به دلیل تعویق بازی های تیم های اسرائیلی به دلیل درگیری های ادامه دار در این کشور در دور یکم مقابل هاپوئل هولون به میدان نرفت، بازی موعد مقرر اول نوامبر با زردهای بنفش را جبران خواهد کرد. . قهرمان جام بین قاره ای فیبا 2023 در سنگاپور.

https://www.youtube.com/watch?v=1S0a0CKkHbM

اعتبار عکس: لیگ قهرمانان بسکتبال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *