Tsitsipas پس از سه بازی مقابل Rune در فینال ATP به دلیل مصدومیت بازنشسته شد | فینال ATP

استفانوس سیتسیپاس در دومین مسابقه خود مقابل هولگر رون در فینال ATP تنها توانست سه بازی انجام دهد و سپس به دلیل آسیب دیدگی کمر از مسابقه و مسابقات کنار رفت.

در مورد آمادگی یونانی در حالی که او برای مسابقات تورین آماده می شد شک و تردیدهایی وجود داشت، اما او در اولین شکست خود مقابل Jannik Sinner در روز یکشنبه بی دلیل ناراحت به نظر نمی رسید. با این حال، Tsitsipas به سختی در بازی سوم مقابل Rune حرکت کرد و با احتیاط روی نیمکت نشست و آنها 2-1 عقب افتادند.

او با مربی تماس گرفت اما پس از یک گپ کوتاه به او کمک کردند تا بایستد و با رونه دست داد و زمین را به تمسخر و سوت تماشاگران ناامید واگذار کرد.

تسیسیپاس اعلام کرد که با مشکل کمر دست و پنجه نرم می کند و هوبرت هورکاچ در حال آماده شدن برای گرفتن جای او در ست آخر است.

وی گفت: از همه هواداران و جمعیتی که برای حمایت از من و تماشای بازی امروز آمده اند عذرخواهی می کنم. من واقعا متاسفم که نتوانستم مسابقه را تمام کنم. همچنین شرم آور است که این امتیاز را به دیگری ندهیم تا حداقل برای انجام کاری تلاش کند. پزشکان و ویزیت‌های متعدد من در چند روز گذشته به من پیشنهاد بازی دادند و به من چراغ سبز دادند تا بروم و خودم آن را امتحان کنم.

این اولین پیروزی تورنمنت برای رون دانمارکی 20 ساله است که در بازی افتتاحیه توسط نواک جوکوویچ شکست خورد.

Rune درباره Tsitsipas در Amazon Prime Video گفت: “این یک وضعیت بسیار ناگوار بود.” “فکر می‌کنم همه ما می‌توانستیم ببینیم که او در اولین بازی سرویس خود سرویس کاملی دریافت نکرد. مطمئناً می‌دانستم که چیزی در حال رخ دادن است. ما در حال بازی یک فصل طولانی هستیم و مهم است که از بدن خود مراقبت کنیم. برای او آرزوی همه چیز دارم. بهترین.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *