US Open 2023: تیافو، گاوف، موچووا و فریتز در محل کار در روز هفتم – به روز رسانی زنده | تنیس آزاد آمریکا 2023

رویدادهای مهم

وانگ نمی توانست با بازیکنی با دستانی مانند موچوا معامله کند، اما این کار را کرد و خود را 15-30 عقب تر دید. برنده فورهند با دنبال کردن خط حمله می کند. و وانگ نمی تواند فشار را تحمل کند و ماهرانه در نقطه شکست تورها را 3-2 شکست می دهد. فکر می کنم موچوا این بار توجه بیشتری به ابتکار عمل تثبیت کرد.

Muchova نمی تواند از همه پیشی بگیرد – این بخشی از چیزی است که عملکرد او را در برابر صبا بسیار خوب می کند، اما هیچ کس نمی تواند مانند او این کار را انجام دهد – اما او از وانگ پیشی می گیرد که به معنای دردسر بزرگ است. اما همانطور که من می نویسم، وانگ سرویس دوم را با فورهند بزرگ به 15-30 تنبیه می کند. Muchova با یک افت بک هند به طرز شگفت‌انگیزی مخفی مقابله می‌کند، اما با یک نقطه برگشت دو دستی پاسخ می‌دهد… به سرعت با یک برگشت طولانی پاسخ تلافی می‌کند. اما موچووا نمی‌تواند بازی را با این دو نفر ترک کند، و خودش را در موقعیتی سودمند می‌بیند، و وقتی وانگ یک سرویس دوم را به بک هند مورد علاقه‌اش ارائه می‌کند، او یک بازگشت بسیار داغ به زمین را انجام می‌دهد و پاسخ روی تور است. 2-2.

الان دوبرابر شدم 2-2.

هنگام تلاش برای باز کردن جفت، موچوا 2-1 وانگ را شکست داد و به نیک نگاه کرد. من واقعاً استفاده هوشمندانه او از پیچ ها و زاویه ها را دوست دارم. من بیشتر از وانگ فکر می کنم.

موچوا و وانگ به همان اندازه از هم دور هستند نقدی/پتن و بوپانا/ابدن.

اشاره نکردم که این یک مقدمه است، اما خوانندگان همیشگی این وبلاگ با آن آشنا هستند. مربی کالو بتون، که به ما بینش و تجزیه و تحلیل داد. مدیر او، هنری پتن، همراه با شریک خود جولیان کش، امروز اولین بازی از 16 تیم آخر را در دونفره مردان بازی می کند. رقبای او روهان بوپانا و متیو ابدن در رده ششم قرار دارند، اما امیدواریم بتوانند با آنها صحبت کنند.

اینجا موچوا و وانگ می آیند!

همچنین ادامه می دهد:

پیشگفتار

سلام بچه ها! به روز هفتم US Open 2023 خوش آمدید!

این اتفاق می افتد، اینطور نیست؟ آه بله! ما امروز را با یکی از برگزیدگان این وبلاگ، کارولینا موچووا، شروع می کنیم، که با عملکرد شگفت انگیزش در شکست دادن آرینا سابالنکا در رولان گاروس، بازیکنی را که آماده برداشتن قدم بعدی است، توصیه می کند. او در فینال شکست خورد، اما باخت به ایگا سویاتک مایه شرمساری نیست و سخت است ببینیم که او راهی برای شکست دادن وانگ ژیو بی‌نظیر پیدا نکرده است.

در همین حال، اش با نفر چهاردهم تامی پل در مقابل برایان شلتون قرار می گیرد. اما مسابقه دوم ما که جلب توجه می کند این است. کارولین وزنیاکی با تمام هیجانی که اولین حرکت او را تعریف کرد از بازنشستگی باز می گردد… برای رویارویی با نابغه کهنه کار که اکنون به طرز هیجان انگیزی در حال رشد است، کوکو گاوف.

علاوه بر این، بسیاری دیگر وجود دارد! پس از موچووا و وانگ، ما با برنده النا ریباکینا، سورانا سیرستئا و قهرمان المپیک، بلیندا بنچیچ روبرو هستیم، که در نهایت توانست پیشرفت گرند اسلم خود را درک کند. پس از آن‌ها، فرانسیس تیافو – فرد دیگری که شروع به بررسی استعداد خود می‌کند – با رینکی هیجیکاتا جوان استرالیایی آشنا می‌شود و روز با دومینیک استریکر، نوجوان سوئیسی که واجد شرایط بود، به پایان می‌رسد و سپس استفانوس سیتسیپاس را می‌فرستد تا این حقه را به دست آورد. . نه دانه، تیلور فریتز. بریم رفقا!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *