Viktor Hovland می گوید قصد ندارد به LIV Golf بپیوندد اما به “غرور” PGA حمله می کند | سری گلف LIV

ویکتور هوولند گفت که می‌داند چرا نام‌هایی مانند جان رام با LIV Golf قرارداد امضا کردند، اما او برنامه‌ای برای انجام همین کار ندارد. هولندی که در پادکست Fore در کشور خود نروژ صحبت می‌کرد، “غرور” مدیریت PGA Tour را نیز هدف قرار داد.

هاولند گفت: “کمی بیش از حد احمقانه است که از بازیکنان به خاطر ترک LIV Golf انتقاد کنیم. به هر حال، شما فقط یک دیدگاه را در رسانه ها می شنوید و اتفاقات مختلفی در اینجا به طور همزمان در حال وقوع است.” من کاملاً درک می کنم که چرا او (رحم) رفت. این پول بسیار زیاد است.»

وضعیت هوولند در سال 2023 رو به افزایش است. این موضوع با برنده شدن عنوان جام فدرال اکسپرس در ماه آگوست و جکپات 18 میلیون دلاری همراه با آن برجسته شد. او همچنین برنده مسابقات یادبود، بازی دوم پلی آف قهرمانی BMW شد و در مسابقات قهرمانی PGA و قهرمانی جهانی DP دوم شد. اما درآمد او با پیشنهاد بالقوه LIV کم خواهد شد.

شماره 4 جهان گفت: “من فکر نمی کنم محصول آنها آنقدر عالی باشد.” به عنوان مثال، من طرفدار بازی بدون وقفه نیستم. شما به رقابت و اختلال 150 بازیکن نیاز دارید. اگر به اندازه کافی خوب بازی نکنید، از بازی خارج شده اید. چیزی در مورد آن وجود دارد که بازی شما را کمی واضح تر می کند. من فکر نمی کنم اگر به LIV می رفتم گلف باز بهتری می شدم. و این به نوعی پایان بحث است.»

تور PGA تا 31 دسامبر مهلت دارد تا با صندوق سرمایه گذاری عمومی عربستان سعودی به توافق برسد. این چارچوب، که شامل تور جهانی DP بود، در ماه ژوئن اعلام شد و اعضای تور که در بحث های پشت درهای بسته شرکت نداشتند، شگفت زده شد. محرمانه بودن این صحبت ها باعث خشم جدی بسیاری از بازیکنان شد.

هاولند گفت: «دولت کار خوبی انجام نداد. آنها تقریباً بازیکنان را به عنوان کارگر و نه به عنوان بخشی از عضویت می بینند. پس از همه، ما تور PGA هستیم. هیچ چیز بدون بازیکن اتفاق نمی افتد.

“شما خواهید دید که پشت درهای بسته چه اتفاقی می افتد، چگونه مدیریت تصمیماتی می گیرد که در واقع به نفع بازیکنان نیست، اما به نفع آنهاست و آنها فکر می کنند برای آنها بهترین است. تکبر زیادی پشت همه اینها وجود دارد. “

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

تایگر وودز به هیئت سیاست‌گذاری ملحق شده و به شدت در بحث‌های جاری شرکت داشته است که در آن تور به دنبال سرمایه‌گذاری برای یک نهاد انتفاعی جدید، PGA Tour Enterprises است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *