اخبار ورزشی
بارسلونا – آینتراخت فرانکفورت: لیگ قهرمانان زنان – زنده |  لیگ قهرمانان زنان

بارسلونا – آینتراخت فرانکفورت: لیگ قهرمانان زنان – زنده | لیگ قهرمانان زنان

رویدادهای مهم

نیمه اول! بارسلونا زنان 1-0 اینتراخت فرانکفورت

هدف گیجارو ایجاد تفاوت است.

از سوی دیگر، بورنموث مقابل سوانسی در جام حذفی به میانسالی می آید. اسکات موری جزئیات را دارد:

و در اینجا برخی از مطالعه های پاره وقت وجود دارد:

تاریخ به روز رسانی:

45 دقیقه: حداقل دو دقیقه اضافه شد.

43 دقیقه: برنز و هانسن با راست وصل می شوند. Dunst از فرانکفورت یک چالش عالی را در مقابل هانسن قرار می دهد و در حالی که هانسن از توپ دفاع می کند، به وضوح توسط حریف نروژی خود با زانوی خود خطا می کند. به طرز عجیبی، داور دبورا آنکس چیزی به فرانکفورت نمی دهد. Dunst به وضوح درد دارد، اما برای او اشکالی ندارد که ادامه دهد. تماس پاره وقت

تاریخ به روز رسانی:

42 دقیقه: به سختی می توان دید که فرانکفورت چگونه می تواند از این امتیاز کسب کند، چه برسد به پیروزی که علاقه آنها به رقابت را حفظ کند. پویایی و سرعت بارسلونا در حرکت دادن توپ مطمئناً با پیشرفت بازی آنها را از بین خواهد برد.

سلما پارالوئلو از بارسا در محوطه جریمه اینتراخت حرکت می کند. عکس: آلبرت جیا/رویترز

تاریخ به روز رسانی:

دقیقه 39: Bonmati وارد فضای بین خطوط در یک منطقه مرکزی می شود. کلاینهرن با او تکل می‌کند و او به صورت انبوهی روی زمین می‌افتد… او نگران بارسلونا است که مدتی در زمین می‌ماند، اما در نهایت بوماتی با احتیاط از آنجا دور می‌شود.

دقیقه 36: در حالی که بارسلونا به فشار خود ادامه می دهد، فرانکفورت همچنان با روحیه به دفاع می پردازد، نه اینکه به نظم در موقعیت اشاره کنیم. تیم میزبان در سراسر زمین کیفیت دارد، بنابراین تلاش خوبی است که آنها را در 1-0 در این مرحله حفظ کنیم. Guijarro خود را در لبه محوطه جریمه قرار می دهد و برای شوتزنی آماده می شود، اما Anyomi به عقب می دود و عزم خود را برای قطع توپ از روی پنجه حریف نشان می دهد.

تاریخ به روز رسانی:

دقیقه 33: آنیومی فرانکفورت باز هم با دوندگی مستقیم تیم میزبان را به دردسر انداخت. اما در محوطه جریمه کنترل توپ را از دست می دهد و بارسا می تواند توپ را از محوطه خودش خارج کند.

تاریخ به روز رسانی:

30 دقیقه: یکی دیگر از مشکلات مصدومیت در فرانکفورت. یا در واقع مثل قبل است. پس از اتحاد قبلی با Batlle، رویترر نمی تواند ادامه دهد و لیزان گرو 20 ساله جایگزین او می شود.

تاریخ به روز رسانی:

دقیقه 27: باتله حرکت جسورانه ای انجام می دهد و سعی می کند دروازه بان را از لبه محوطه جریمه به گوشه دورتر پرتاب کند. بخشی از کانتونا، بخشی برگکمپ… یا 100 درصد اونا بتله خالص است. با این حال گسترش یافت.

تاریخ به روز رسانی:

25 دقیقه: هانسن دوباره در جناح راست در حرکت است. بازیکن ملی پوش نروژی یک سانتر آماده را به سمت پارالوئلو می اندازد که او با پشت در محوطه شش قدم دروازه را مهار می کند. اگرچه مهاجم بارسا مدتی روی پاهایش می ماند، اما در نهایت شلوغ می شود و یوهانس موفق می شود توپ را جمع کند، در حالی که مهاجم می چرخد ​​و سعی می کند شوت کند.

تاریخ به روز رسانی:

23 دقیقه: این تیم روان، ماهر، سخت کوش و خلاق بارسلونا، فرانکفورت قابل تراشه کردن مسئله.

21 دقیقه: بلافاصله پس از گل، هانسن پرتلاش وارد محوطه جریمه شد و با چالش محکم فرانکفورت روی زمین افتاد. با این حال او به پنالتی مورد نظرش نرسید.

تاریخ به روز رسانی:

هدف! بارسلونا 1-0 اینتراخت فرانکفورت (گویارو 19)

فرانکفورت نتوانست خط خود را پس از یک کرنر پاک کند که برنز از آن نزدیک بود به گل برسد. گیجارو در فضا است و از لبه جعبه به بالا نگاه می کند و ضربه ای تند به گوشه دور می زند. فرانکفورت با این موضوع مخالف است.

پاتری گیجارو پس از به ثمر رساندن گل اول توسط کارولین گراهام هانسن در آغوش گرفته شد. عکس: الخاندرو گارسیا/EPA

تاریخ به روز رسانی:

18 دقیقه: Batlle در حال حاضر در خط مقدم حمله قرار دارد. او گوشه را مجبور می کند. ضربه عالی از روی ضربات ایستگاهی، شوت گیجارو و ضربه سر برنز تقریباً به بیرون رفت! گیجارو شانس دیگری برای ریباند دارد اما نجات پیدا می کند.

15 دقیقه: آنیومی، یک دونده مشتاق و سریع، در پشت خط دفاعی بارسلونا قرار دارد و در آستانه انجام یک پاس عبوری به فضا است. پس از انفجار کول از فاصله دور، پراسنیکار توانست یک دروازه باز را ببیند. او تلاشی را انجام می دهد که احتمالاً سقوط می کند، اما پاردس آماده است آن را بردارد و با آرامش بفرستد. وحشت تمام شده است.

تاریخ به روز رسانی:

12 دقیقه: رویترر هنگام تلاش برای ضربه زدن به بارسا در نیمه دوم مصدوم شد. من مطمئن نیستم چه کسی این چالش را ساخته است، آیا Batlle بود؟ به هر حال، بارسلونا توپ را به بیرون پرتاب می کند تا رویترر بتواند تحت درمان قرار گیرد. اشکالی ندارد ادامه دهید.

9 دقیقه: شوت کالدنتی بازیکن بارسلونا از بیرون نقطه پنالتی به سمت مدافع رفت و از کرنر خارج شد. هیچ کاری از گوشه و کنار انجام نمی شود. اما همه چیز به بارسا مربوط می شود.

تاریخ به روز رسانی:

7 دقیقه: پاس های خیلی خوبی از بارسا. Paralluelo دوباره در آن است. با این حال، دفاع فرانکفورت مستحکم است.

همانطور که مفسر امشب خاطرنشان کرد، اگر روزنگارد مقابل بنفیکا پیروز شود، برای آلمان ها خوب است. فرانکفورت امشب باید نتیجه بهتری نسبت به بنفیکا بگیرد، بنابراین از این به بعد فقط یک برد کافی است.

4 دقیقه: هانسن به دنبال Paralluelo می گردد، در اطراف پوشش دفاعی حلقه می زند، و یک توپ قدرتمند را به مرکز خم می کند. بعد از اینکه Paralluelo ضربه زیبای هانسن را مهار کرد، اشاره ای به خطای مدافع میانی فرانکفورت به گوش می رسد، اما داور آن را قبول نمی کند.

تاریخ به روز رسانی:

3 دقیقه: بارسلونا دوباره در حال ساختن شوم است. هانسن توپ را درست خارج از محوطه سمت راست دریافت می کند و تصمیم می گیرد زودهنگام شوت کند و به دنبال دروازه در گوشه دور مقابل یوهانس باشد. این گزینه خوبی است اما ضربه حذف شده است.

تاریخ به روز رسانی:

2 دقیقه: به یاد داشته باشید، فرانکفورت برای حفظ شانس خود برای برنده شدن باید برنده شود. بارسا با ورود بونمتی از جلو شروع می کند، اما میهمان با یک ضد سریع قصد خود را روشن می کند.

تاریخ به روز رسانی:

شروع نیمه اول!

بیا انجامش بدیم.

در همین حالچند خبر جدی از فوتبال بانوان داخلی:

فدراسیون فوتبال تحقیقات رسمی درباره شرایط مرگ مدی کیوزاک بازیکن شفیلد یونایتد را آغاز کرده است.

کیوزاک در سپتامبر سال گذشته در سن 27 سالگی درگذشت. یک هفته پس از مرگ او، خانواده‌اش شکایتی کتبی به یونایتد ارائه کرده‌اند که در آن مجموعه‌ای از مشکلاتی که او با آن‌ها روبه‌رو شده بود، بیان کرده‌اند و می‌گویند که همه آن‌ها ناشی از رفتار او با مدیر باشگاه، جاناتان مورگان، با او بوده است.

پنج دقیقه تا شروع بازی اکنون ما فقط به پخش زنده نیاز داریم تا در YouTube DAZN ظاهر شود و ما آماده هستیم!

تمام وقت! روزنگارد 2-2 بنفیکا

تیم سوئدی برای مهاجمان گروه A دردسر درست کرد! آنها به لطف گل تساوی دیرهنگام مای کادواکی، با اولین امتیاز خود در پنج بازی از نقطه مقابل خارج شدند. و خوشبختانه، این بدان معنی است که تساوی آینده بارسلونا و آینتراخت فرانکفورت یک نتیجه قطعی نیست!

تاریخ به روز رسانی:

الا بریدوود

صبح برای محمودمربی تیم شرق لندن F.C. لیتون استونهت تریک لورن جیمز در پیروزی 3-1 چلسی مقابل منچستریونایتد در روز یکشنبه تنها چیزی نبود که برای دختران زیر 14 سال برجسته بود. همچنین فرن کربی به عنوان بازیکن تعویضی نیمه دوم وارد زمین شد و بهترین گلزن تاریخ باشگاه اخیراً در مورد فشارهای تصویر بدن در فوتبال صحبت کرد. “فران کربی ظاهر شد و دخترانم دیوانه شدند!” محمود می گوید که تیمش را پس از دریافت دعوتنامه به مسابقه برد. ورزش دختر قهوه ایسازمانی که از حمایت از دختران جنوب آسیا در ورزش حمایت می کند.

در حالی که منتظر شروع بازی هستیمچرا سوزان رک را در کتاب همیشه عالی آیتانا بونمتی نخوانید؟

همه چیز در مالمو خوب است! مای کادواکی یک پایان هوشمندانه برای تیم میزبان به نمایش گذاشت و اکنون 2-2 است، به این معنی که فرانکفورت شانس ریاضی برای بازگشت دارد.

تاریخ به روز رسانی:

امیدهای ویل فرانکفورت آیا می توان قبل از شروع آن تمام کرد؟ بنفیکا همچنان در سوئد پیشتاز است

تیم ها

زنان بارسا در شرایطی قرار دارند که شنبه گذشته با شکست 7-0 لوانته قهرمان سوپرکاپ اسپانیا شد.

زنان بارسلونا (4-3-3): Coll; برنز، پاردس، انگن، بتل؛ Bonmati، Walsh، Guijarro; Hansen، Caldentey، Paralluelo. ذخایر: پینا، تورخون، ویلامالا، اوشوآلا، بروگتس، جما فونت، دراگونی، لوپز، مارتینا فرناندز، کورالس.

زنان اینتراخت فرانکفورت (4-3-3): یوهانس; ولتر، دورسون، کلینهرن، هانشاو. رویترلر، پاولک، دانست؛ آنیومی، فریگانگ، پراسنیکار. ذخایر: گراو، مارتینز، برنگل، کیرشبرگر، ایلایدا آچیکگوز، یوهان، ریسن، آهلینگ، ویت، بوسل، دیلارا آچیک گوز.

تاریخ به روز رسانی:

به نمودار نگاهی بیندازید. اگر بنفیکا بتواند این برد 2-1 را در مالمو ببیند، آینتراخت فرانکفورت می تواند چمدان های خود را ببندد. بیرون هستند.

تاریخ به روز رسانی:

بنفیکا باز هم در سوئد گل زدیم. آنها 2-1 روزنگارد را پیش می برند، بنابراین آینتراخت فرانکفورت در خطر بسته شدن قبل از بازی با بارسا قرار دارد.

تاریخ به روز رسانی:

پیشگفتار

تغییرات در گروه A لیگ قهرمانان زنان چیست؟ نکته اینجاست: بارسلونا قبلاً چهار برنده شده است و روزنگارد که در حال حاضر با بنفیکا در مالمو ایدروتسپلاتس 1-1 مساوی شده است، به نظر می‌رسد که آینتراخت فرانکفورت را نجات داده است.

بنفیکا باید نتایج عصر امروز را بهبود بخشد تا فرانکفورت به دور نهایی مسابقات صعود کند، بنابراین اگر بنفیکا نتواند در سوئد برنده ای پیدا کند، تساوی یا پیروزی مقابل بارسلونا به این معنی است که آلمان ها هنوز فرصت دارند.

بیا انجامش بدیم. شروع: 20:00 به وقت انگلستان.

تاریخ به روز رسانی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *