بررسی مطبوعاتی جام رایدر ایالات متحده: “آمریکایی ها تندی را با بی تفاوتی عوض کردند” | جام رایدر 2023

برای طرفداران پیروز گلف اروپایی، چیز ناامید کننده در مورد رابطه آمریکا با جام رایدر این است که بسیاری از ایالات متحده به این مسابقات اهمیت نمی دهند. روز یکشنبه، اکثر طرفداران ورزش در ایالات متحده درباره حضور تیلور سویفت در NFL، آخرین روز فصل عادی MLB، یا معامله جرو هالیدی با بوستون سلتیکس بحث می کردند.

اما این بدان معنا نیست که هیچ کس اهمیتی نمی دهد. و بیشتر مطبوعات ایالات متحده پیشنهاد کردند که اروپا یک پیروزی همه جانبه داشته است. “پیروزی جام رایدر اروپا به برنامه ریزی دقیق، رهبری هوشمندانه و استراتژی برای سرمایه گذاری از تاریخ مسابقات بستگی داشت.” تام همیلتون و مارک شلباخ نوشتند از ESPN. آنها همچنین از لوک دونالد کاپیتان اروپا و ادواردو مولیناری معاون کاپیتان اروپا تعریف کردند.

درک مولیناری از آمار به داده های پشت انتخاب تطابق کمک کرد، در حالی که دونالد به جنبه های دلخواه مانند سازگاری نگاه کرد. آنها افزودند: “به جای کنار هم قرار دادن دوستان صمیمی، این یک کاوش عمیق در مورد چگونگی ترکیب استعدادها و نقاط قوت بود و به طرز شگفت انگیزی نتیجه داد.”

در واشنگتن پست، ریک میز برجسته شده است استفاده اروپا از مزیت زمین خانگی «به مدت سه روز اروپایی‌ها با آمریکایی‌های خسته از جاده به‌گونه‌ای رفتار می‌کردند که انگار افراد غیر ارادتی هستند. مهمانان خانه مشتاقانه منتظر بودند تا هر چه زودتر کارشان تمام شود. آنها مشکلی برای تقویت بزرگترین حقیقت جام رایدر نداشتند: هیچ مکانی مانند خانه وجود ندارد.

در مورد تیم آمریکایی، “خیلی کم پیش رفت.” همیلتون و شلاباچ می گویند: «کاپیتانی جانسون (زک) به خوبی یاد نخواهد شد، اما او نمی تواند تمام تقصیرها را برای یک شکست دیگر آمریکایی در استخر بپذیرد. اسپیث نمی توانست مستقیماً به توپ ضربه بزند. اسکاتی شفلر، گلف باز شماره 1 جهان، و زاندر شاوفله نتوانستند توپ بزنند. شفلر، اسپیث و کولین موریکاوا با هم شش قهرمانی مهم را به دست آورده اند. آنها گرد هم آمدند تا در یک مسابقه در Marco Simone Golf & Country Club پیروز شوند.

Maese معتقد بود که کمپین ایالات متحده تقریباً به محض شروع پایان خواهد یافت.

او نوشت: «اروپا جام رایدر را برد… تا حد زیادی به لطف شروعی فوق‌العاده سریع که ایالات متحده را قبل از اینکه آمریکایی‌ها یک سه راهی روی زمین بگذارند، در سوراخی عمیق قرار داد.

اما با وجود تمام بحث‌هایی که در مورد اینکه آیا کلاه نپوشیدن پاتریک کانتلی نمادی از مخالفت داخلی در تیم ایالات متحده است یا خیر، ایمون لینچ از Golfweek معتقد بود مشکلات واقعی جای دیگری است.

«در رم، تیم ایالات متحده… تندی را بر سر بی‌تفاوتی معامله کرد، و در اجرای برنامه‌ای که در آخرین صبح سفر یکی از دوستانش به ساحل میرتل بی‌بهانه بود، اجرا کرد، بدون بهانه خماری شدید که حداقل باعث می‌شد در طول مسیر احساس خوشی داشته باشید. ” او نوشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *