روری مک‌ایلروی می‌خواهد برای افزایش سرعت تمرین کند و دور گلف رقیب را جمع کند | روری مک ایلروی

روری مک ایلروی از تصمیم گیرندگان گلف خواسته است تا توافقنامه صلح بین تورهای فعلی و صندوق سرمایه گذاری عمومی عربستان سعودی را اجرا کنند. مک ایلروی همچنین پشتیبانی بسیار مورد نیاز را به جی موناهان، کمیسر تور PGA ارائه کرد.

9 ماه پس از امضای یک توافق چارچوب بین بدنه ورزش و PIF، که بودجه سری گلف LIV را تامین می کند، بعید است که تصمیمی گرفته شود. به همین دلیل است که گلف بازان LIV غایب قابل توجهی هستند زیرا رویداد شاخص PGA Tour، مسابقات قهرمانی بازیکنان، در Sawgrass در جریان است.

مک ایلروی در پاسخ به این سوال که آیا می‌خواهد سرعت قطارها کمی کاهش یابد، به دلیل هرج و مرج در گلف ممتاز، گفت: «من می‌خواهم قطار سرعت بگیرد تا بتوانیم این کار را در اسرع وقت انجام دهیم.

من فکر می‌کنم برخی از واکنش‌ها به 6 ژوئن موجه است، اما در این مرحله ماه‌ها گذشته است و همه ما باید به جلو برویم. همه ما فقط باید به نوعی تلاش کنیم تا به جلو حرکت کنیم و بازی را دوباره جمع کنیم.

موناهان خود را در خط تیراندازی اعضای تور دید. زاندر شاوفله شماره 6 جهان روز سه شنبه گفت که موناهان برای جلب اعتماد گلف بازان “راه درازی در پیش دارد”. مک ایلروی دیدگاه مخالفی دارد. مرد ایرلندی شمالی گفت: “ببینید جی از زمانی که مدیریت را به دست گرفته است، قرارداد حقوق رسانه ای، هدایت ما از طریق کووید، اتحاد استراتژیک با تور جهانی DP، چه کاری انجام داده است. ایجاد کسب و کارهای تور PGA؛ ما فقط توانسته ایم 1.5 میلیارد دلار سرمایه گذاری کنیم. مردم می گویند که او این کار را انجام می دهد. در موقعیتی بسیار قوی تر از زمانی است که جی هدایت را به دست گرفت.”

مک ایلروی در ماه نوامبر از هیئت سیاستگذاری PGA Tour استعفا داد. PGA Tour Enterprises اکنون هیئت مدیره خود را دارد و مک ایلروی اعتراف می کند که ممکن است درگیر شود. این مرد 34 ساله گفت: “شما دو تخته در تور دارید.” “One در واقع یک هیئت تجاری است و اولویت آنها رشد تجارت PGA Tour است. و کمیته سیاستی که من در آن بودم همه چیز در مورد وضع قوانین و اجرای آهسته آن و همه چیزها بود.

“هیئت شغلی می تواند چیزی برای من باشد… اگر در آینده فرصتی پیش بیاید و احساس کنم زمان مناسبی است، شاید این چیزی باشد که می خواهم دوباره با آن درگیر شوم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *