گلف
روی تی شرت جام رایدر: نواک جوکوویچ، گرت بیل و یک یوتیوب |  جام رایدر 2023

روی تی شرت جام رایدر: نواک جوکوویچ، گرت بیل و یک یوتیوب | جام رایدر 2023

مناین یک واقعیت غیرقابل تغییر است که در درون هر ورزشکار نخبه، یک گلف باز حرفه ای سرخورده زندگی می کند. در حالی که بقیه ما رویای برنده شدن در فینال لیگ قهرمانان اروپا، زدن انفرادی مردان با بک هند در ویمبلدون یا زدن گل ابتدایی در سوپربول را در سر می پرورانیم، افرادی که در واقع همه این کارها را انجام می دهند و همه این کارها را انجام می دهند، اغلب از خود می پرسند که چند رشته می توانند کسب کنند. در حال حاضر تصمیم گرفته‌اند که اگر فرصت داشته باشند، انتخاب‌های متفاوتی انجام داده‌اند.

روز چهارشنبه در جام رایدر، روز ستاره است، و این رویداد تا حد زیادی به گونه‌ای طراحی شده است که به شرکت‌های تلویزیونی چیزی برای نمایش در طول مسابقه بدهد. ترکیب امسال شامل همه افراد مشهور از A تا Z بود. در یک انتها نواک جوکوویچ، موفق ترین تنیسور مرد تاریخ قرار داشت. و گرت هیلبرت دیگر در سطح عجیبی از شهرت زندگی می‌کند، جایی که مروجین از ذکر نام او بی‌آنکه فوراً در مورد اینکه او کیست، چه کار می‌کند و چه تعداد طرفدار دارد، بیاورند. بهترین راه برای پوشاندن مکث ناخوشایند اجتناب ناپذیر.

و در این مسابقه، گرت هیلبرت، یوتیوبری با 70 میلیون بازدید، Dude Perfect است! گوینده به طور مفید توضیح داد که هیلبرت “دارای رکورد جهانی برای بالاترین شوت زده شده در بسکتبال است.” او را به عنوان شریل بیکر از نسل تولیدکنندگان محتوا در نظر بگیرید. هیلبرت در حال انجام یک بازی بسیار بد گلف بود و تقریباً ضربه دوم خود را در اولین ضربه از دست داد، که احتمالاً ضربه روز او بود. سازمان دهندگان زمزمه کردند، همچنین به کلیک های او فکر کنید. تو را دارم مشاهده گردید جمعیت شناسی؟

گرت بیل آمدند که زمزمه کرد: «آیا می‌دانستید او در واقع از ابتدا بازی می‌کند» و آندری شوچنکو، بازیکن سابق نیویورک جاینتز، یکی از محبوب‌ترین مردان پیست پرو-آم. دریافت کننده ویکتور کروز، و پس از آن موج سوار ایتالیایی لئوناردو فیوراوانتی، که به طرز خیره کننده ای خوش تیپ ترین مرد اطراف بود تا زمانی که راننده فرمول 1 کارلوس ساینز وارد محل شد. ضربه کاترین نیوتن بازیگر کالج بسیاری را ویران کرد. کیپ پوپرت، گلف باز شماره 1 معلول جهان، تیم را تکمیل کرد.

تیم مونتگومری پیروزی خود را جشن می گیرد. عکس: جیمی اسکوایر/گتی ایماژ

حتی برای این گروه، درست حدس زدید، اعصاب کمی در مقابل گروه اول ایستاده بود. به ناچار جوکوویچ یک راکت تنیس را از کیفش بیرون کشید و آماده ضربه زدن به توپ شد، سپس حرکتی کوتاه و مستقیم در مسیر جاده انجام داد. او گالری را غصب کرد و به دوردست پشت سرش نگاه کرد. این شیوا پیر بیچاره بود که خود را درگیر کرده بود. ظاهراً او این اشتباه را مرتکب شد که همه چیز را آنقدر جدی گرفت که در شش هفته گذشته هر روز تمرین کرده بود. او تا هفدهمین دوره سه راهی را آتش زد.

از معرفی خبرنامه گذشته بگذرید

آنها به تیم هایی تقسیم شدند که یکی از آنها کالین مونتگومری رهبری می کرد. بیل گفت که او یک “شریک ثابت” است و هیچ کس نمی داند که آیا او این را با یک هدف دوگانه می خواهد یا نه. “آیا می دانستی که در واقع از ابتدا بازی می کنی؟” مونتی پاسخ داد. دیگری زیر نظر کوری پاوین بود. پاوین در پاسخ به سوالی درباره شکست اروپایی تیمش مقابل مونتگومری در سلتیک مانور در سال 2010 گفت: حداقل ما دوم شدیم. او این را با هوای مردی گفت که دقیقاً می‌دانست خط چگونه پیش می‌رود، زیرا قبلاً بارها این کار را کرده بود. در اینجا تیم پاوین دوباره دوم شد. اروپا به فال هفته آینده امیدوار است و اگر نه، حداقل چند ساعت محتوا و چند کلیپ برای شبکه های اجتماعی دریافت می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *