اخبار ورزشی
سنگال 3-1 کامرون: جام ملت های آفریقا – چه اتفاقی افتاد |  جام ملت های آفریقا

سنگال 3-1 کامرون: جام ملت های آفریقا – چه اتفاقی افتاد | جام ملت های آفریقا

رویدادهای مهم

فعلاً همین است، بعداً خلاصه کامل AFCon را دنبال خواهیم کرد.

پایان بازی: سنگال 3-1 کامرون

سنگال فاصله را در حمله کم کرد. آنها بر بازی مسلط بودند، اما اگر از دست دادن انکودو نبود، 2-2 می شد. سنگال بعد از اینکه سادیو مانه از این گل از دست رفته استفاده کرد و تا اینجای کار شش امتیاز را به قهرمانان رساند، پیش افتاد. کامرون در بازی سه شنبه خود مقابل گامبیا کارهای زیادی برای انجام دادن دارد.

هدف! سنگال 3-1 کامرون (Yele, 90+5)

وقتی فرصت های بزرگ را از دست می دهید این اتفاق می افتد. Gueye می رود و Mane یکی از دویدن های خود را انجام می دهد و تمام می کند. گیره مانند با کیفیت خالص. بازیکنان کامرون از شدت درد روی زمین افتادند.

سادیو مانه کارها را با یک پایان بالینی برای سنگال به پایان می رساند. عکس: Kenzo Tribouillard/AFP/Getty Images

تاریخ به روز رسانی:

90+5 دقیقه: وای نه! توپ کاستلتو زیباست و نکودو نمی تواند از دست بدهد… اما او می تواند و توپ دور می شود. چطور دلش تنگ شده بود؟ کامرون منفجر شد…

واکنش بازیکنان کامرون به فرصت از دست رفته.
چطور ممکن است کامرون مساوی نشود؟ عکس: Kenzo Tribouillard/AFP/Getty Images

تاریخ به روز رسانی:

90+4 دقیقه: یال درست مثل روزهای قدیم می چرخد ​​و می چرخد. او گزینه هایی دارد اما پاسش ضعیف است. این بهترین بازی بازی نبود.

90+2 دقیقه: مدتی است که خیلی کم پخش می شود، حملات کامرون در فواصل زمانی در حال آمدن است، در حالی که سنگال سعی می کند سرعت را کاهش دهد.

دقیقه 90: هفت دقیقه به مسابقه اضافه می شود. کاری تولینیوس تماس می‌گیرد: «من دوست دارم آلیو سیسه راه‌هایی پیدا می‌کند که به مهاجمانش اجازه می‌دهد خودشان را ابراز کنند. الگوهای هجومی همگی بسیار خوب به نظر می رسند و اسماعیل سار هرگز بهتر از او در پیراهن شیرهای ترانگا بازی نمی کند، که نویدبخش دفاع از عنوان قهرمانی سنگال است.

دقیقه 89: Castelletto با رفتن به عمق بازی را تغییر می دهد. او این را می خواهد. کامارا دوباره شکست خورد و به نظر می رسد این پایانی برای هافبک بسیار مورد تقاضا باشد. به نظر می رسد یک توده است. پاپ سیس جایگزین او خواهد شد.

دقیقه 88: این رقابت از کجا آمده است؟ کامرون به نام مستعار شیرهای رام نشدنی خود عمل می کند. در همین حال، کاستلتو با مانه بحث می کند.

دقیقه 86: آه! بسته شد. کاستلتو توپ را شوت می کند، ماگری شوت می کند و نکودو با فاصله کمی از دست می دهد و پایش را به سمت توپ می چرخاند.

دقیقه 85: به هر حال ما الان یک بازی داریم. در همین حال، کامارا از طرف سنگال مجروح و ربوده می شود. پیشرفتی که زمانی آرام به نظر می رسید همچنان دیده می شود.

هدف! سنگال 2-1 کامرون (کاستلتو، 83)

بازی با همه بازیکنان تعویضی، کارت زرد و مصدومیت مختل شد. پس این چیست؟ یک ضربه آزاد از جناح راست زده می شود و کاستلتو با ضربه سر وارد دروازه می شود. بازی آغاز میشود. اولین شلیک آنها به سمت هدف.

ژان چارلز کاستلتو با یک ضربه سر زیبا کامرون را به این دیدار بازگرداند.
ژان چارلز کاستلتو با یک ضربه سر زیبا کامرون را به این دیدار بازگرداند. عکس: Kenzo Tribouillard/AFP/Getty Images

تاریخ به روز رسانی:

80 دقیقه: دیالو بدجوری روی زمین می افتد و داور درخواست برانکارد می کند. او در حال حرکت است، اما دیالو با نیکلاس جکسون جایگزین می شود و اسماعیلا سار در حالی که ندایه، زمانی از شفیلد یونایتد، به میدان می آید، به میدان می آید.

دقیقه 79: نیو لنگ میزنه بیرون و نچام میاد.

دقیقه 77: ساموئل اتوئو می داند که دوربین روی اوست و باید بداند که تیمش در اینجا بدتر از دومی است.

دقیقه 74: خطای بد نیو باعث می شود که او کارت زرد بگیرد. اسماعیلیه از صر عذرخواهی می کند

دقیقه 72: تعویض ها: Ghana Gueye در سنگال، Moumbagna در کامرون، Ngamaleu در کامرون و Pape Sarr در سنگال.

دقیقه 71: آندره اونانا از مدافعانش عصبانی است. این برای سنگال که برتری را حفظ کرد و تقریباً به میل خود گل زد، بی‌معنا بود. به نظر می رسد مدافع عنوان قهرمانی در شرایط خوبی قرار دارد و هواداران آنها زندگی را دوست دارند.

هدف! سنگال 2-0 کامرون (حبیب دیالو، 70)

سنگال از نظر اعداد برتر است و توپ را به صورت گسترده پخش می کند و کامرون برتر است. توپ اسماعیلی سار از بالای محوطه جریمه می رود و دیالو گل می زند.

حبیب دیالو گل دوم سنگال را به ثمر رساند
حبیب دیالو گل دوم سنگال را به ثمر رساند. کامرون به شدت فقیر بود. عکس: Kenzo Tribouillard/AFP/Getty Images

تاریخ به روز رسانی:

دقیقه 67: در همین حال، سانگ با لباس، کلاه و کفش های کتانی خود به تیم خود فشار می آورد. نوبت مندی است که مانند یک دروازه بان خطرناک به نظر برسد که او در ارسال انکودو با ضربه سر او را ارسال می کند. Pape Gueye که عملکرد عالی داشت خطر را از بین برد. او به دلایلی نمی تواند بازی های زیادی را در مارسی انجام دهد.

دقیقه 66: جو پیرسون می گوید: «از نظرات شما می فهمم که کامرون باید به اونانا اجازه بازنشستگی می داد. او از جام جهانی حقوق بشر به خانه فرستاده شد زیرا با سونگ که هنوز آنجا بود درگیر شد. چطور ممکن است این اشتباه پیش برود؟»

آندره اونانا
باحال آندره اونانا. عکس: MB Media/Getty Images

تاریخ به روز رسانی:

65 دقیقه: یک ضربه ایستگاهی دیگر از کامرون. ما منتظر اولین شلیک آنها به سمت هدف هستیم. انکودو آن را روی همه می چرخاند و بیرون می آورد. ناامیدی در حال جوشیدن است.

دقیقه 63: دیالو دیگر – حبیب – در موقعیت امیدوار کننده ای قرار دارد و به جای گرفتن توپ، توپ را کنترل می کند. ضایع بود.

دقیقه 62: دیالو با این رزرو همدردی می کند، او واقعاً آزرده خاطر است. سنگال باید اطمینان حاصل کند که به سطح کامرون کشیده نشود.

60 دقیقه: این داره بهم میریزه اعصابش هم خرابه سرعت طبل های استادیوم تندتر و سریعتر می شود.

دقیقه 58: عبدو دیالو به دلیل خطا روی نگمالئو کارت زرد دریافت کرد که به نظر می رسید به جای خطا، درگیری بین این دو باشد. دیالو به دلیل دو کارت زرد، دیدار مهم سنگال مقابل جمهوری دموکراتیک کنگو را از دست خواهد داد.

دقیقه 56: زنگ پنالتی؟ نه، طلوع دیالو را در گوشه می دزدد. این مبارزه خوبی است که او جشن می گیرد.

55 دقیقه: کامرون یک ضربه آزاد می زند و نکودو فرصت گلزنی پیدا می کند. کمن پیش می زند اما بعید به نظر می رسد که مندی از آنجا شکست بخورد. در انتهای دیگر، مانه برای مدتی به تعطیلات می رود اما مورد سرقت قرار می گیرد.

دقیقه 52: سنگال هنوز به سرعت نیمه اول نرسیده است. کولیبالی پرتاب می شود و وو کامرونی از داور سودانی اخطار دریافت می کند.

50 دقیقه: کامرون در حال افزایش آهسته است. Zambo-Anguissa قبل از اینکه بدون لمس زیاد به زمین برود کمی اعتماد به نفس بیشتری روی توپ نشان می دهد. بدون خطا.

48 دقیقه: کاستلتو به دلیل خطای سخت روی هابیبو دیالو یک کارت زرد دریافت کرد. آرنج لنگی آویزان بود. بهترین.

ژان چارلز کاستلتو به دلیل شل شدن آرنج کارت زرد دریافت کرد.
ژان چارلز کاستلتو به دلیل شل شدن آرنج کارت زرد دریافت کرد. او خوش شانس است که قرمز نیست. عکس: Kenzo Tribouillard/AFP/Getty Images

تاریخ به روز رسانی:

خبر فوری: سرمربی تانزانیا از خدمت محروم شد

رویترز – عادل امروشه سرمربی تانزانیا به دلیل اظهارات توهین آمیز درباره مراکش که روز چهارشنبه در دیدار افتتاحیه این مسابقات در فینال جام ملت های آفریقا، تیم شرق آفریقا را با نتیجه 3 بر 0 شکست داد، محروم شد. کمیته انضباطی فوتبال آفریقا (CAF) پس از شکایت مراکش، امروشه را هشت جلسه محروم کرد. CAF هنوز بیانیه ای نداده است.

در گامی دیگر، فدراسیون فوتبال تانزانیا (TFF) امروشه سرمربی این تیم را تعلیق کرد. کلیفورد ماریو ندیمبو، سخنگوی TFF گفت که در نتیجه این تصمیم، حمد مراکش به عنوان معاون مربی منصوب شد و جوما مگوندا به او کمک خواهد کرد. امروشه گفته بود که مراکش در دالان های قدرت در فوتبال آفریقا بیش از حد نفوذ دارد و در تعیین داوران تأثیرگذار بوده است.

عادل امروشه سرمربی تانزانیا
عادل امروشه سرمربی تانزانیا 8 دیدار از سوی CAF محروم شد. عکس: سیا کامبو/ خبرگزاری فرانسه/ گتی ایماژ

تاریخ به روز رسانی:

46 دقیقه: ما به جاده بازگشته ایم و زمان آن رسیده است که ببینیم کامرون چه چیزی برای ارائه دارد.

مطالعه پاره وقت. آسان نیست، اما مهم است.

نیمه اول سنگال 1-0 کامرون

همانطور که می بینید یک برتری جامع 1-0 بود. یک اشتباه از آندره اونانا برای برتری و یک انحراف لازم بود، اما سنگال جلوتر از کامرون بود.

45+3 دقیقه: کامارا بازی را قطع می کند و توسط کمان سرنگون می شود. این یک کارت زرد شایسته است.

اولیویه کیمن کارت زرد گرفت
اولیویه کمن به دلیل ‘خطا تاکتیکی’ وارد بازی شد. عکس: Kenzo Tribouillard/AFP/Getty Images

تاریخ به روز رسانی:

45+2 دقیقه: کامرون دقیقا روی مندی در هنگام پاس دادن به توپ فشار نمی آورد. در عوض، در انتهای دیگر، اسماعیلی صر در تلاش است تا گوشه را بپیچد.

45 دقیقه: 4 دقیقه به پایان نیمه اضافه شد که انکودو از کامرون یک ضربه ایستگاهی را وارد دروازه کرد.

43 دقیقه: کامرون در نیمه دوم چیزهای زیادی برای پیدا کردن دارد. آنها در حال حاضر به این بازی معلق هستند.

41 دقیقه: کامرون نمی تواند توپ را از سنگال مسلط که اکنون به دنبال گل دوم است، دور کند. حبیب دیالو در محوطه جریمه مورد سرقت قرار گرفت. ماگری مجوز ناامیدانه ای دریافت کرد، اما اعداد سنگال دوباره برگشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *