اخبار ورزشی
منچستر یونایتد 0-3 منچستر سیتی: لیگ برتر – واکنش زنده |  لیگ برتر

منچستر یونایتد 0-3 منچستر سیتی: لیگ برتر – واکنش زنده | لیگ برتر

رویدادهای مهم

وقت آن رسیده است که یک نقطه صحبت در مورد این بازی ارائه کنم. از دوستی، نامه نگاری و ابراز ناامیدی خفیف شما سپاسگزارم. من روز شنبه برای ناهار برمی گردم، زمانی که یونایتد تلاش می کند فولام را جمع کند. آنها قبل از آن در جام کارابائو میزبان نیوکاسل بودند، بازی دیگری که به راحتی می توانستند آن را شکست دهند. در این میان نگاهی به گزارش بازی جیمی جکسون بیندازید.

ممکن است یونایتد در آشفتگی کامل باشد، اما آنها همچنان طرفداران جهانی زیادی دارند. این از اوکراین جنگ زده است.

من در بار منچستریونایتد در کیف، Bestia، خانه قرمزهای کیف هستم. #MÜNMCİ.

رئیس جمهور آناتولی توضیح می دهد که چرا چنین جلساتی برای سلامت روان مهم است. آنها همچنین پول جمع آوری می کنند و برای ده ها عضو خط مقدم در ZSU تجهیزات خریداری می کنند. pic.twitter.com/2UeLX0T3EJ

– جرد گویت (@JaredGoyette) 29 اکتبر 2023

کوین ویلسون می‌گوید: «در حال حاضر فکر نمی‌کنم تن هاگ بتواند این فصل را پشت سر بگذارد. شاید بهتر باشد (البته نه از نظر مالی!) به آژاکس برگردیم، اوضاع را مرتب کنیم و امیدوار باشیم که کار بزرگ بعدی صرفاً تصادفی نباشد؟

اعلامیه عشق

هالند گفت که با این تصمیم موافق است و به سیلوا جایزه بهترین بازیکن مسابقه را اهدا کرد. او را در آغوش می گیرد و می گوید “دوستت دارم!” می گوید.

شما در زمان بابی چارلتون این را نمی فهمیدید.

سوال خوبی از مالکوم شاتل ورث در آلمان. «اگر فرگی هنوز این دوش را می‌گرفت، به چند سشوار نیاز داشت؟

نظر منصفانه

ارلینگ هالند و برناردو سیلوا در برنامه The Little and the Big Show مصاحبه می کنند. برناردو می‌گوید: «به‌جز چند توپ آسان که از دست دادیم، بازی خوبی برای ما بود. نحوه کنترل ما به خصوص در 30 دقیقه ابتدایی نیمه دوم بسیار خوب بود. چیزی که ما مقابل آرسنال کم داشتیم این بود که در اینجا درخشان بودیم.” به نظر یک مربی است.

آمار برای یونایتد ناامید کننده است. آنها در یک سوم پایانی پاس ها 215 بر 74 شکست خوردند. در ضربات 21-7. نباید روی گل های مورد انتظار 3-0 می شد: باید 4-1 می شد – یونایتد 1.03، سیتی 3.94. میکا ریچاردز می‌گوید: «یک اجرای قابل توجه. ما در حال تماشای برخی از بهترین فوتبال هایی هستیم که لیگ برتر تا به حال دیده است.

زمان برای چند ایمیل است. ری اوهانلون می گوید: «تن هاگ باید نقش روح بابی چارلتون را بازی می کرد. حداقل می توانستیم رویای یک توپ 40 قدمی را در سر داشته باشیم…

تام اتکینز گفت: «دختر، او فقط از من پرسید: «چرا تیم منچستریونایتد کمی عجیب است؟» پرسید و من متوجه منظورش شدم.

در نتیجه، سیتی تقریباً با آرسنال برابری می کند. امتیاز مشابه (24 از ده مسابقه)، تفاضل گل یکسان (+15). آرسنال یک گل دیگر به ثمر رساند (23-22)، بنابراین در حال حاضر آنها در رده دوم و سیتی در رتبه سوم قرار دارند.

یونایتد هنوز هشتم است و سه فصل متوالی را به پایان رسانده است زیرا تیم عالی بست، چارلتون و لاو به خاکستری محو می شود. جدول دروغ نمی گوید: یونایتد به همان اندازه که برد (هر کدام 5 بازی) باخت، و باخت ها با اختلاف بیشتر بود (تفاوت گل -4). آنها بدتر از هر یک از شش تیم بزرگ چلسی بودند. و آنها بدتر از ویا، نیوکاسل و برایتون بودند.

پپ همه بازیکنانش را یکی یکی در آغوش می گیرد. پس از آن دست و پا زدن در مولینوکس و امارات، سیتی دوباره خودش است. ارلینگ هالند با زدن دو گل به رهبری خود در گلزنی ادامه داد.

یونایتد ممکن بود در اوایل درخشان و کمی بدشانس در ضربات پنالتی باشد، اما در نیمه دوم شروع به آماتور شدن کرد. حاشیه پیروزی برابر با پارسال است که 6 بر 3 شکست خوردند.

تمام وقت! منچستریونایتد 0-3 منچسترسیتی

فقط در ده دقیقه اول شک وجود داشت.

90+4 دقیقه آنتونی و دوکو همچنان به یکدیگر حمله می کنند. قرار است هالند باشد، اما ضربه از دیوار خارج می شود.

90+4 دقیقه سیتی یک ضربه آزاد از موقعیت دعوت کننده نزدیک D خواهد زد. آیا آنها به هالند اجازه می دهند توپ را بدست بیاورند؟

90+3 دقیقه کارت دیگری برای یونایتد و برونو فرناندز به دلیل مخالفت ظاهرا. این چهارمین فصل است. وقتی یونایتد روزهای بدی را پشت سر می گذارد، او کاپیتان خوبی نیست.

90+2 دقیقه آنتونی وارد کتاب می شود تا به دوکو ضربه ای آشکار بزند. نویل می گوید: «مسخره است.

دقیقه 90+1 چهار دقیقه دیگر باقی خواهد ماند. البته زمان گل چهارم است.

90 دقیقه گارناچو انرژی همیشگی خود را حمل می کند، اما همه چیز به جز شعارها تمام شده است.

89 دقیقه بازیکن مسابقه برناردو سیلوا است که کنترل را در اختیار دارد. او توسط گری نویل انتخاب شد، که گفت “از تماشای او لذت بخش است”.

88 دقیقه در نهایت چند بازیکن تعویضی از پپ وارد شد که دوکو را به جای گریلیش که خیلی خوب بازی می کرد و کواچیچ را به جای آلوارز فرستاد. من مطمئن نیستم که او باید از آن رهبری دفاع کند.

86 دقیقه تن هاگ آخرین پرتاب را روی تاس انجام می دهد و آنتونی و آنتونی مارسیال را به جای راشفورد و اریکسن به میدان می آورد. سپس مونت یک حرکت دیگر برای بازگشت به خط میانی انجام می دهد.

85 دقیقه در حالی که هواداران زیر باران به سمت خروجی‌ها می‌روند، نوری از یونایتد می‌سوزد. راشفورد یک کرنر برد، فرناندز آن را به سمت اریکسن در نزدیکی D تکان داد اما ضربه او به سرعت مهار شد.

84 دقیقه گری نویل می گوید: «نیمه دوم، یونایتد نابود شدند.» او در آن روز بهترین بازیکن آنها بود.

82 دقیقه سیتی در حالی که هواداران راهی پوزنان می شوند به مسیر خود بازگشته است. فودن، همچنین در پست مهاجم مرکزی، سعی می کند با ضربه قیچی دربی خود، یاد وین رونی را گرامی بدارد. فقط در حال گسترش است.

80 دقیقه رودری زمان زیادی برای شوتزنی داشت و اونانا فقط می‌توانست آن را در مسیر هالند در سمت چپ خود قرار دهد. هالند به اندازه کافی بی خود بود که به کمک فودن آمد. هنوز زمان برای تبدیل شدن به یک شکست وجود دارد.

هدف! منچستر یونایتد 0-3 منچسترسیتی (فودن 80)

و بس.

فیل فودن بازیکن منچسترسیتی گل سوم این تیم را به ثمر رساند. عکس: کاترین ایویل/گتی ایماژ

78 دقیقه هنوز هیچ حمایتی از سوی پپ وجود ندارد: تیم او بیش از حد سرگرم می شود. وقتی وارد محوطه جریمه یونایتد می شوند، هفت بر پنج تعداد آنها بیشتر است، اما همچنان بدون مجازات توپ را به اطراف پاس می دهند.

76 دقیقه همانطور که گفته شد فرناندز به شماره 10 منتقل شده است و کوه اکنون در سمت راست قرار دارد. دوربین‌ها گرت ساوت‌گیت را در کت و شلوار خاکستری متفکر می‌بینند.

73 دقیقه آشفتگی ای که آنها در محوطه جریمه یونایتد با آن کنار آمدند. دو تغییر نسبت به تن هاگ: رگیلون جایگزین لیندلوف در دفاع چپ شد. با این حال، کسی که از این موضوع سود می برد گارناچو است که جایگزین وینگر چپ هوجلوند خواهد شد. بنابراین رشفورد ظاهر خواهد شد و انتظار هوجلوند برای گلزنی در PL تا یک هفته دیگر ادامه خواهد داشت.

71 دقیقه پس از مدتی آماده‌سازی صبورانه، گریلیش به سمت هالند می‌رود، که بوی هت‌تریک را حس می‌کند… اما اونانا به خوبی می‌آید تا ضربه را به سبک داوید دخیا دفع کند.

ریک هریس می‌گوید: «من مطمئن نیستم که در چه مقطعی این کار به‌عنوان یک خرده‌کاری اعلام می‌شود، اما می‌تواند بسیار زشت شود زیرا به نظر می‌رسد تن هاگ قادر به تغییر دینامیک نیست. مطمئن نیستم که Mainoo ایده خوبی باشد، اما گارناچو و هانیبال قطعا مقداری انرژی اضافه می کنند “؟” تصمیم خوب.

69 دقیقه برای یونایتد موفق باشید رشفورد ارسال اریکسن را وارد دروازه کرد. او به خوبی عمل می کند که زیر فشار واکر کمی فضا ایجاد می کند اما سپس توپ را به بیرون می کشد. به طور خلاصه این فصل اوست.

69 دقیقه و یک کرنر دیگر که سیتی با خونسردی از آن دفاع کرد.

67 دقیقه مک تومینای به خوبی توانست توپ را بالای سر برد، سپس با پاس شکست خورد. اما اکنون یونایتد یک کرنر دارد.

66 دقیقه Mount دالوت را در سمت راست آزاد می‌کند، اما صلیب او بدتر از همه است و مستقیم به سمت جان استونز می‌رود.

63 دقیقه یونایتد بالاخره مقداری از توپ را دید. اریکسن صلیب را در دست دارد اما نمی تواند سه پیراهن قرمز را در وسط پیدا کند. فرناندز هم یکی با همین نتیجه دارد. تن هاگ ممکن است لازم باشد او را به عنوان شماره 10 به زیستگاه طبیعی خود برگرداند.

63 دقیقه آخرین حرکت سیتی یک حرکت وحشیانه از سوی جولیان آلوارز همیشه حاضر است.

61 دقیقه اریک تن هاگ باید فوراً کاری انجام دهد. شاید بتوانیم رگیلون را در دفاع چپ و لیندلوف را به جای امرابات در خط میانی قرار دهیم. یا با کوبی ماینو تماس بگیرید.

60 دقیقه هیچ کس در بازی مقابل منچستریونایتد دو هت تریک نکرده است. آنها فقط باید امیدوار باشند که هالند از آن خبر نداشته باشد.

58 دقیقه سیتی پنج بازیکن در محوطه جریمه دارد و یک بازیکن روی D. آنها در حال بافتن ملیله دیگری هستند و اگر هر یک از آنهایی که صف می‌کشیدند قمار می‌کردند و وارد محوطه می‌شدند تا با صلیب گریلیش روبرو شوند، به گل می‌رسید.

56 دقیقه سیتی اکنون با یک امتیاز کمتر از آرسنال سوم است. آنها می توانند به زودی دوم شوند.

55 دقیقه شهر شروع به تسلط می کند. واکر یک پاشنه عقب بی حال بازی می کند. او و رودری عملا به عنوان مهاجم بازی می کنند.

53 دقیقه آنجا بود که یونایتد بهای فرود آمدن امرابات را پرداخت. مک تومینای در هافبک دفاعی دستش پر است.

50 دقیقه این خیلی راحت بود. حرکت راحت سیتی با آزاد شدن سیلوا در سمت چپ و قادر به بازی کردن یکی دیگر از تراشه های مرگبار خود به پایان می رسد. این برای هالند بسیار خوب است، او به سختی به سمت دروازه سر تکان می دهد زیرا اونانا باید فرصت نجات را داشت.

هالند خود را برای هت تریک دیگری در دربی آماده می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *