بسکتبال
ویلی کولی استین در اولین بازی خود در مسابقات حذفی BCL برای وارزه درخشید.

ویلی کولی استین در اولین بازی خود در مسابقات حذفی BCL برای وارزه درخشید.


توسط تیم Eurohoops / [email protected]

پالاکانسترو وارسه که در کوارتر چهارم با نتیجه 24 بر 11 به بازی بازگشت، در اولین بازی رسمی خود در مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان بسکتبال، تیم صربستان را با نتیجه 73 بر 71 با زنگ پایانی مقابل لوئیس مقابل FMP مریدین شکست داد. 2 مسابقات. اسکولا

اولیویه هانلان که در تابستان به تیم ایتالیایی پیوست، قهرمان تیم توماس مایکل بیالاشفسکی شد و به عنوان بخشی از 13 امتیاز خود در طول مسابقه، layup تعیین کننده را به دست آورد. ویلی کولی استین، مرکز سابق NBA، با دبل دابل 13 امتیازی، 10 ریباند و 6 بلاک در اولین بازی اروپایی خود نقشی کلیدی ایفا کرد. شان مک درموت نیز 17 امتیاز به دست آورد.

در حالی که بویان سوبوتیچ با 13 امتیاز و 8 ریباند در FMP Meridian به دابل دابل نزدیک شد، بهترین گلزن تیم صربستان با مربیگری نناد استفانوویچ آلکسا استپانوویچ بود که با 15 امتیاز و 2/2 پرتاب سه امتیازی از روی نیمکت آمد. .

پیش از این چوله سبد که در فینال جام 2023 فیبا اروپا را به آنویل ولوکلاوک باخت، با نتیجه 76 بر 72 Telenet Antwerp Giants را شکست داد و در نیمه نهایی به مصاف تیم ایتالیا رفت.

در تیم فرانسوی، تیدجان سالون مهاجم 18 ساله با کسب 24 امتیاز، شوت 8 بر 13 از زمین، شامل 4، 8 از پشت قوس، به بالاترین تعداد دوران حرفه ای خود رسید، در حالی که نیل ساکو نیز با 12 امتیاز بازی کرد. ، 8 ریباند و 3 بلاک. از روی نیمکت راسر ضیاس بولتون با 20 امتیاز و 7 پاس گل شکست خورد.

اعتبار عکس: لیگ قهرمانان بسکتبال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *