ویندهام کلارک، تاریخی 60 | منجر به تاخیر افتاد AT&T Pebble Beach Pro-Am | گلف

ویندهام کلارک با شلیک حیرت‌انگیز 60 توانست سه روز بعد پیشتاز AT&T Pebble Beach Pro-Am شود، قبل از اینکه دور نهایی به دلیل آب و هوای بد در کالیفرنیا به دوشنبه موکول شود.

قهرمان یو اس اوپن در راندی که در روز شنبه با امتیاز 12 کمتر از حد معمول انجام شد، پنج توپ به ارتفاع حداقل 25 فوت زد. اینها شامل دو عقاب، نه مرغ پرنده و یک بوگی بود که رکورد قبلی 62 پبل بیچ را تحت الشعاع قرار داد. با این حال، ثبت نام رسمی دوره به دلیل دروغ های انتخابی است.

کلارک، که قبل از رسیدن به 60 در آخرین اوور، یک پرتاب عقاب بلند را از دست داد، گفت که “احساس بسیار خوبی در زمین سبز داشت.” من فقط گفتم: “توپ را ببین، توپ را بزن، سعی کن به آن جایی که من می خواهم بزنم.” “در ذهنم فکر کردم، “خوب، بیایید آن را به جایی که قرار است بگذاریم”، زیرا سوراخ امروز شبیه یک سطل بود.”

کلارک یک گل از ستاره جام رایدر، لودویگ ابرگ با امتیاز پنج زیر 67 برتری دارد. مسابقات از ساعت 08:00 به وقت محلی (16:00 به وقت گرینویچ) روز دوشنبه آغاز خواهد شد. مسئولان PGA Tour به دلیل وزش باد شدید و باران در شبه جزیره مونتری تصمیم گرفتند که دور نهایی را به تعویق بیاندازند.

با وجود این رنگین کمان در پبل بیچ، شرایط آب و هوایی مانع از هر گونه بازی در روز یکشنبه شد. عکس: Michael Madrid/USA Today Sports

سوئدی Åberg مسابقات قدرتمند خود را با امتیاز 5-زیر 67 ادامه داد، یک ضربه عقب تر از کلارک. متیو پاون، فرانسوی، یک قدم جلوتر رفت و دومین پیروزی متوالی خود را در تور با برنده شدن در مسابقات آزاد بیمه کشاورزان در توری پاینز در هفته گذشته دنبال کرد.

جاستین رز یک 66 شلیک کرد تا به 11-under پیش بیفتد – 6 جلوتر – اما روری مک ایلروی 9 ضربه بیشتر بعد از راند 69 عقب بود.

در بحرین، آفریقای جنوبی دیلان فریتلی او اولین عنوان خود را پس از تقریباً پنج سال به دست آورد و اعلام کرد که در طول دوره بی ثمری خود در نظر دارد گلف را کنار بگذارد.

فریتلی در باشگاه رویال گلف گلف 71 را به ثمر رساند و با امتیاز 13 کمتر از هموطنان خود و جسپر سونسون، هموطن خود و سوئدی، جسپر سونسون، به پیروزی خود در دو شوت ادامه داد. او پس از از دست دادن کات یا کناره گیری از 23 رویداد فصل گذشته به تور جهانی DP بازگشت، زیرا تمام امتیازات بازی در تور PGA را از دست داد.

فریتلی پس از کسب اولین جام خود پس از جان دیر کلاسیک 2019، گفت: “احساس عالی است، احساس عالی است.” سال گذشته، من در چند نقطه بودم که صادقانه فکر می‌کردم بازی را رها کرده‌ام و به دنبال چیز دیگری بودم.

“در پایان سال گذشته عزمی راسخ پیدا کردم و کارهای خوبی از فیزیوتراپ، مربیان و مربیانم دریافت کردم. خوشحالم که پشتکار داشتم و حمایت خانواده و دوستانم ارزشش را داشت.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *