چلسی 3-0 اورتون: سوپر لیگ زنان – واکنش زنده | سوپرلیگ بانوان

رویدادهای مهم

چلسی با 3 امتیاز اختلاف نسبت به منچسترسیتی و 6 امتیاز اختلاف با آرسنال، اورتون را شکست داد و به صدر جدول بازگشت.

نگاهی به گل کاتبرت…

“گل عالی از چلسی”

ارین کاتبرت، کاپیتان چلسی وارد محوطه جریمه شد و با شوتی زیبا از برازنان گذشت و به کرنر پایانی رسید. pic.twitter.com/Rl5CdJBT1l

— Sky Sports WSL (@SkySportsWSL) 4 فوریه 2024

پایان بازی: چلسی 3-0 اورتون

یک برد راحت دیگر برای قهرمانان فعلی WSL. چلسی همچنان به رهبری خود در اوج ادامه می دهد.

جشن پیروزی چلسی مقابل اورتون عکس: Nigel French/PA

90+4 دقیقه: وقتی کربی توپ را برای نوسکن فرستاد، چلسی دوباره به حمله می رود. وینگر با اولین لمس خود به سمت دروازه حرکت کرد اما تلاشش به بیرون رفت.

90+2 دقیقه: وارد هفت دقیقه وقت اضافه شدیم…

دقیقه 89: در چلسی، مهاجم کاتبرت جای خود را به چانکوویچ داد.

دقیقه 88: اکنون به مرحله پایانی مسابقه نزدیک می شویم و چلسی یک کرنر دارد. توپ به سمت محوطه جریمه می رود و فیشل را پیدا می کند که به سمت دروازه می رود اما ضربه سر او توسط برازنان دفع می شود.

دقیقه 84: خط دفاعی اورتون توسط یک حمله درخشان چلسی در معرض دید قرار می گیرد و توپ به سمت کاتبرت پرواز می کند که آن را از فاصله 12 یاردی به گوشه پایین سمت چپ فرو می برد!

ارین کاتبرت گل سوم چلسی را با میا فیشل به ثمر رساند عکس: Dave Shopland/REX/Shutterstock

تاریخ به روز رسانی:

هدف! چلسی 3-0 اورتون (کاتبرت، 83 دقیقه)

چلسی یک سومی دارد. از این بازی باز!

کارت قرمز اورتون – سورنسن

سورنسن، سرمربی اورتون پس از دریافت دو کارت زرد متوالی، هر دو به دلیل مخالفت، اخراج شد. اولین مورد در حین انجام یک تعویض آمد. به نظر می رسد در میان کادر مربیگری و مسئولان اورتون سردرگمی وجود داشته باشد زیرا ویلر راه را برای اولسن باز کرد.

دقیقه 78: چلسی سه تغییر دیگر انجام خواهد داد. فیشل جایگزین رامیرز، بیور جونز به جای رایتن و نوسکن به جای جیمز.

این اولین اجرای عالی از رامرز بود. هواداران چلسی چیزهای زیادی برای لبخند زدن دارند!

هدف! چلسی 2-0 اورتون (ریتن، قلم 73)

ریتن برای زدن شوت جلو می رود و یک بار دیگر می چرخد، این بار با یک ضربه عالی به گوشه بالا سمت چپ که برازنان را اشتباه می فرستد!

گورو رایتن پس از زدن گل دوم چلسی جشن گرفت عکس: هریت لندر/ چلسی اف سی/ گتی ایماژ

تاریخ به روز رسانی:

پنالتی چلسی!

ویلر یک ضربه نقطه‌ای دیگر می‌زند، این بار برای به چالش کشیدن رامیرز!

70 دقیقه: جیمز تقریباً از عدم تمرکز خط دفاعی اورتون استفاده می کند، اما میهمان می توانند خطر را برطرف کنند… فقط.

دقیقه 68: هیز یک تغییر ایجاد خواهد کرد و کانیرید جای خود را به کربی خواهد داد.

یک عملکرد عالی دیگر از خط هافبک.

65 دقیقه: جیمز به دلیل مبارزه دیرهنگام روی Stenvik یک کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 61: یک فرصت عالی دیگر برای چلسی که جیمز توسط بیورن وارد دروازه شد. در مواجهه با فشار پین، چلسی با برازنان تک به تک می شود. اما او ضربه اش را به بیرون می کشد! خیلی کم پیش می آید که ملی پوش انگلیسی چنین موقعیت هایی را از دست بدهد!

60 دقیقه: رامیرز یک بار دیگر سرعت و قدرت خود را در حالی که به سمت محوطه جریمه می دود نشان می دهد. او توپ را به کانیرید پاس می دهد اما ضربه هافبک از بالای دروازه به بیرون می رود.

مایرا رامیرز از چلسی در حال بازی است عکس: Nigel French/PA

تاریخ به روز رسانی:

دقیقه 58: اورتون اولین کسی بود که تغییری ایجاد کرد و بیسل جایگزین مدسن شد. عملکرد وینگر که همین دو هفته پیش به باشگاه پیوست کاملا مثبت بود.

55 دقیقه: توپ در یک سوم پایانی به جیمز داده شد اما برازنان برای به چالش کشیدن بیرون آمد. دروازه بان هنگام پوشاندن جیمز از حد مجاز خارج می شود و قبل از عقب نشینی به سمت خط دروازه از محوطه بیرون کشیده می شود. خوشبختانه برای اورتون، چیزی از حمله به دست نیامد.

دقیقه 54: تیم میزبان یک بار دیگر تلاش می کند تا به محوطه جریمه نفوذ کند، اما یک تلاش مسدود می شود و توپ به Leupolz در لبه محوطه جریمه می افتد. هافبک به سمت دروازه می رود اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون می رود.

دقیقه 52: حمله چلسی در حالی که جیمز یک – دو با چارلز در سمت چپ بازی می کند. چارلز می خواهد توپ را به محوطه جریمه بفرستد، اما Vanhaevermaet دخالت می کند و تیم میزبان به کرنر می رسد.

وقتی برازنان برای دریافت صلیب می ایستد، چیزی از مجموعه خارج نمی شود.

دقیقه 49: جیمز توسط مدسن در سمت راست خلع شد و اورتون پیش افتاد. تیم مهمان صبورانه به دنبال موقعیت است، اما چلسی موفق می شود آنها را دور نگه دارد.

دقیقه 47: در اینجا نگاهی کوتاه به آن تصمیم پنالتی داریم… نظر شما، هواداران اورتون چیست؟

شروع: چلسی 1-اورتون

ما دوباره در Kingsmeadow به جاده می رویم!

مایرا رامیرز یکی از تهدیدآمیزترین بازیکنان چلسی در نیمه اول بود. سوزان رک به «نقاط قوت جدیدی» که اما هیز برای تیمش آورده است نگاه کرد.

نیمه اول: چلسی 1-0 اورتون

چلسی در نیمه اول به لطف ضربه پنالتی رایتن پیش افتاد. اما اورتون هنوز در این بازی است و واقعا خوب کار می کند.

گورو رایتن اولین گل چلسی را جشن می گیرد عکس: اندرو کولدریج/اکشن تصاویر/رویترز

تاریخ به روز رسانی:

45+2 دقیقه: رامیرز توپ را از کول در میانه میدان دریافت می کند و قبل از دویدن به محوطه جریمه آن را به کانیرید در سمت راست پاس می دهد. کانیرید به مهاجم پاسخ می دهد اما فضای کافی برای چرخش و شوت به او داده نمی شود و چلسی مجبور به عقب نشینی می شود.

45 دقیقه: 4 دقیقه به پایان نیمه اول اضافه شد.

42 دقیقه: اسکای اسپورت گزارش داد که پین، به جای ویلر، در صورت اشتباه بودن هویت احتمالی، برای این حادثه جریمه شد.

اگر اینطور بود، اشتباه بسیار عجیبی برای داور امیلی هیسلیپ بود.

تاریخ به روز رسانی:

38 دقیقه: جیمز یک سانتر زیبا را به محوطه جریمه ارسال کرد. توپ از بالای سر رامیرز به سمت ریتن در تیرک عقب می گذرد، اما وینگر نمی تواند ضربه خود را به سمت دروازه بزند.

زمانی که جیمز برای درمان آسیبی جزئی به زمین رفت، نگرانی مختصری برای چلسی وجود داشت، اما او آماده ادامه کار است.

35 دقیقه: فشار اورتون برای برابری شاگردان سورنسن تا کنون در حمله خطرناک به نظر می‌رسند اما تلاش کرده‌اند تا از موقعیت‌های خود نهایت استفاده را ببرند.

دقیقه 31: زمانی که ارسال بنیسون از جناح راست بر روی دروازه به سمت بازیکن ولزی در تیرک عقب قرار گرفت، اورتون شانس زیادی برای گل تساوی دارد، اما هافبک نمی تواند تلاش خود را از فاصله نزدیک به سمت دروازه ها هدایت کند.

هدف! چلسی 1-0 اورتون (ریتن، قلم 28 دقیقه)

Reiten برای شکستن بن بست از نقطه تبدیل می شود. برازنان به سمت راست حرکت کرد اما نتوانست قبل از اینکه توپ در گوشه پایین سمت چپ قرار گیرد به توپ برسد.

گورو رایتن اولین گل چلسی در این دیدار را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. عکس: Nigel French/PA

تاریخ به روز رسانی:

پنالتی چلسی!

رایتن بعد از تکل ویلر در محوطه جریمه روی زمین می افتد و چلسی پنالتی می گیرد!

ویلر برای این چالش یک کارت زرد دریافت کرد، در حالی که برازنان و پین نیز احتمالاً به دلیل مخالفت کارت زرد دریافت کردند.

تاریخ به روز رسانی:

23 دقیقه: یک موقعیت عالی دیگر برای چلسی به عنوان کرنر به محوطه جریمه فرستاده شد. برازنان به‌نظر می‌رسد که توپ را کاملاً پرتاب می‌کند، اما در عوض توپ را روی تیرک دروازه‌اش می‌زند. خوشبختانه اورتون ویلر برای آخرین نفس در آنجا بود و توانست از خط دروازه عبور کند.

20 دقیقه: این یک شانس بزرگ برای چلسی است که رامیرز برای دریافت توپ به هافبک بازگردد. او قبل از ارسال سانتر به سمت دروازه، مستقیماً به داخل محوطه جریمه می دود، اما برازنان یک مهار عالی انجام می دهد.

18 دقیقه: رامیرز موفق شد قبل از ارسال توپ به لارنس، در خط میانی توپ را برای چلسی به دست آورد. تیم میزبان در حالی که به دنبال فضایی در خط دفاع حریف است، از ادامه این روند راضی هستند، اما اورتون در نهایت موفق شد جدول را تغییر دهد.

14 دقیقه: Vanhaevermaet توپ را می برد و آن را به کول در میانه میدان پاس می دهد. بازیکن قرضی آرسنال قبل از انجام یک حرکت هجومی و پاس دادن توپ به مادسن برمی گردد، اما مهاجم توپ را در محوطه جریمه از دست می دهد.

11 دقیقه: کانیرید در میانه میدان توپ را می گیرد و به سمت راست حرکت می کند. لارنس می دود و توپ را از هم تیمی خود می گیرد اما آن را به فینیگان از دست می دهد.

9 دقیقه: اورتون یک کرنر دیگر دارد اما این بار توپ با ضربه سر بیورن به بیرون می رود. ستاره سابق اورتون تا کنون عملکرد دفاعی بسیار قدرتمندی داشته است.

5 دقیقه: اورتون حمله کرد و بعد از انحراف بیورن صاحب یک کرنر شد. توپ به محوطه جریمه فرستاده می شود و بلافاصله توسط همپتون تکل می شود و او سعی می کند توپ را به جلو پخش کند.

یک پاس بلند به کانیرید داده می شود که قبل از پاس دادن توپ به رامیرز، آن را با یک لمس خارق العاده پایین می آورد. مهاجم به سمت دروازه می رود اما تلاشش مسدود می شود.

2 دقیقه: اورتون بازی را با مالکیت توپ آغاز کرد اما توپ به سرعت در اختیار چلسی قرار گرفت.

تیم میزبان به شدت فشار می آورد و بلافاصله به دفاع اورتون فشار می آورد، رامیرز به دنبال بردن توپ به محوطه جریمه است اما توپ از بازی خارج می شود.

برای شروع

ما در Kingsmeadow حرکت می کنیم!

تیم ها در Kingsmeadow هستند.

تنها چند دقیقه تا شروع بازی باقی مانده است!

خلاصه ای از اقدامات امروز WSL تا کنون، از منچستر تا مرسی ساید، با جمع بندی WSL ما.

تاریخ به روز رسانی:

امروز در جای دیگر WSL منچسترسیتی با شکست 2-0 لستر امتیازات خود را با چلسی مساوی کرد. در همین حال، آرسنال پس از شکست شوک 2-1 مقابل وستهم، نتوانست به روند خود ادامه دهد.

در انتهای جدول، شاگردان ریحان اسکینر پس از پیروزی مقابل آرسنال از اورتون و برایتون گذشتند. برایتون پس از شکست 2-0 مقابل منچستریونایتد، وارد نبرد سقوط کرد. تساوی 2-2 بریستول مقابل استون ویلا در روز شنبه برای خارج کردن آنها از منطقه خطر کافی نبود.

در دیدار میانه جدولی که بین لیورپول و تاتنهام برگزار شد، امتیازات با نتیجه یک بر یک تقسیم شد.

رامیرز اولین بازی خود را انجام می دهد

مایرا رامیرز برای اولین بار امشب برای چلسی بازی می کند. این مهاجم ماه گذشته پس از تاثیرگذاری برای لوانته در لیگ F در یک انتقال رکورددار در انگلیس به تیم اما هیز پیوست.

او جایگزین میا فیشل در یازدهم چلسی شد.

اینم تیم ها…

11 چلسی: همپتون، کارتر، بیورن، چارلز، لارنس، لوپولز، کاتبرت (سی)، رایتن، کانیرید، جیمز، رامیرز. جایگزین ها: موشوویچ، فیشل، اینگل، نوسکن، کربی، پریست، بوکانان، چانکوویچ، بیور جونز.

ترکیب اصلی اورتون: برازنان، فینیگان (C)، استنویک، ویلر، وانهاورمات، بنیسون، پیمونته، پین، کول، گالی، مدسن. جایگزین ها: هارت، بیسل، دیل، هوپ، اسنوئیس، اولسن.

تاریخ به روز رسانی:

پیشگفتار

چلسی سعی خواهد کرد تا قهرمانی خود در WSL را در مقابل تیم خارج از فرم اورتون عصر امروز حفظ کند. تیم میزبان در 13 بازی اخیر لیگ مقابل اورتون شکست نخورده و در 8 بازی اخیر پیروز شده است.

اما هیز و بازیکنانش بعدازظهر امروز با شکستی تکان‌دهنده 2-1 مقابل وستهم، آرسنال قهرمان قهرمانی را تقویت کردند. با این حال، منچسترسیتی پس از پیروزی 2-0 مقابل لستر همچنان هیجان زده است.

ناتالی بیورن، مدافع تیمش، کمتر از یک ماه پس از تعویض مرسی ساید با وست لندن، آماده رویارویی با باشگاه سابقش است. در همین حال، مایرا رامیرز، خریدار رکورددار باشگاه، ممکن است روی نیمکت ظاهر شود.

امشب در هر دو انتهای جدول اتفاقات زیادی در حال رخ دادن است و اورتون اکنون درگیر نبرد سقوط است.

زمان شروع 18:45 GMT است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *