Viktor Hovland برای تقویت دست Ryder Cup به تور قهرمانی می رود | تور PGA

بهترین دو هفته دوران حرفه ای ویکتور هولاند امید اروپا را برای بازپس گیری جام رایدر در رم افزایش داد. اگر اجرا را به تنهایی در نظر بگیریم، این جوان 25 ساله باید آمریکایی هایی را که قبلاً در حال افزایش بودند، وحشت زده کرده باشد.

هوولند که آخر هفته گذشته موفق به کسب امتیاز 61 برای قهرمانی بی‌ام‌و شد، با موفقیتی راحت در مسابقات قهرمانی تور، از قدرت خود حمایت کرد. به همین دلیل هوولند مشتاق جام فدرال اکسپرس و جکپات 18 میلیون دلاری همراه آن را تحویل گرفت. بازیکن نروژی خود را محکم به نخبگان جهانی پرتاب کرد. که لوک دونالد، کاپیتان جام رایدر اروپا را بسیار خوشحال خواهد کرد. کمتر از یک ماه قبل از هوولند، دونالد و بقیه خدمه در ایتالیا فرود آمدند.

هاولند گفت: “این برای تمام کار سختی است که انجام داده ام.” من در دو هفته گذشته تعدادی از بهترین گلف خود را بازی کرده‌ام و با این حال همه چیز کاملاً سورئال به نظر می‌رسد.

دونالد در مورد نحوه راه رفتن خود در طول مسابقات خود با هاولند در آخرین جام رایدر صحبت کرد. بریتانیایی می گوید: «بازی کوتاه و ضربات سکته مغزی او را ناامید کرد. او به من گفت که به اندازه کافی متوجه نشده است. در حال حاضر به همان اندازه که می آیند جذاب است. چه سالی، چه پایانی، چه مردی.» در واقع، Hovland در طول فصل تور PGA در 23 بازی تورنمنت حتی یک برش را از دست نداده است.

با دیدن 61 نفر در شیکاگو از نزدیک، روری مک ایلروی وقتی از او پرسید که چه کسی می تواند شریک ایده آل هوولند در مبارزه دوسالانه او با ایالات متحده باشد، لبخند زد. مک ایلروی گفت: “اگر کسی به سراغ هر یک از ما در تیم بیاید و بگوید، “امروز شما را با ویکتور بیرون می آوریم”، فکر نمی کنم کسی جواب منفی دهد.” “فقط اینطوری بگو. چهار، چهار این ویکتور است، اما همچنین دستیار او، Shay (شوالیه). آنها زوج فوق العاده ای هستند، آنها به خوبی با هم کنار می آیند. وقتی یکشنبه هفته گذشته چراغ ها را خاموش کرد، از روزم با او لذت بردم. فکر نمی کنم 11 بازیکن دیگر تیم اروپایی در صورت قرار ملاقات با ویکتور مشکلی داشته باشند.

هوولند این رویداد معلولان را با دو ضربه پشت سر اسکاتی شفلر آغاز کرد. او با کسب 63 امتیاز بازی را با پیروزی 5 شوت به پایان رساند. 9 سوراخ هوولند در راند پایانی منجر به سه بازی شد. ناکامی هاولند در شلیک تک تیر در مسیر 18 سوراخ باعث شد که بقیه کورس 30 نفره در جایگاه دوم قرار گیرند. نزدیک ترین نفر به قهرمانی نزدیک به سه نفر بود. شفلر در کمال تعجب 16 شوت از برنده عقب بود. مجموع هاولند در افتتاحیه زیر جفت منهای 27 بود.

زاندر شاوفله در مسابقه داخل مسابقه پیروز شد. شاوفله پس از کسب 62 امتیاز در روز یکشنبه با 22 امتیاز در رده دوم قرار دارد. این یک تلاش غافلگیرکننده بود، اما برای درخشش از غارتگر هوولند کافی نبود.

از تبلیغات قبلی خبرنامه رد شوید

مک ایلروی که تمام هفته با مشکل کمر دست و پنجه نرم می کرد، یکشنبه با 65 امتیاز چهارم شد. با توجه به اینکه تردیدهای جدی در مورد اینکه آیا بازیکن ایرلند شمالی وارد زمین می شود یا خیر، دفاع قابل توجهی از جام فدکس بود. تامی فلیتوود و کولین موریکاوا شفلر را در جایگاه ششم و ویندهام کلارک قهرمان US Open را در جایگاه سوم قرار دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *